Emirates obnovuje lety do pěti afrických destinací

Letecká společnost Emirates od 29. ledna obnoví letecká spojení z Dubaje do pěti vybraných destinací v Africe, konkrétně se bude jednat o linky do Addis Abeba, Dar El Salaamu, Nairobi, Harare, Johannesburgu, Kapského Města a Durbanu. Zákazníci, kteří cestují do a z těchto afrických měst, si tak mohou bezpečně zaletět do Dubaje a do dalších destinací v Evropě, Blízkém východě, Americe, západní Asii a Austrálii.

Lety mezi Dubají a Johannesburgem budou od 29. ledna provozovány na denní bázi, od 1. února se frekvence navýší na dva lety denně. Letecká spojení do Kapského Města a Durbanu budou od 1. února v provozu denně.

Aerolinka také nabídne od 29. ledna 10 letů týdně do Nairobi. Dále bude od 30. ledna v provozu denní linka do Addis Abeba, let do Dar Es Salaamu bude nabízen pětkrát týdně a spojení do Harare bude obsluhováno šestkrát týdně s přestupem v Lusaka.

Zákazníci, kteří cestují z afrických destinací do Dubaje, která je pro ně zároveň cílovou destinací, se musí prokázat negativním PCR testem provedeným do 48 hodin před odletem. Cestující jsou povinni předložit negativní PCR test s QR kódem vygenerovaným schváleným zařízením pro testování, platnost QR kódu musí být počítána v okamžiku odběru vzorku. Po příletu do Dubaje cestující podstoupí další testování na přítomnost COVID-19 a zůstanou v karanténě, dokud neobdrží své výsledky testu.

Zákazníci, kteří cestují z těchto destinací s přestupem v Dubaji, jsou povinni dodržovat pravidla a požadavky své cílové destinace.

Více informací o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde
Všechny lety Emirates si můžete zarezervovat na emirates.com nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. 

Dubaj zůstává jednou z nejoblíbenějších a nejbezpečnějších dovolenkových destinací na světě, zejména během zimní sezóny. Město je otevřené pro turisty i návštěvníky, kteří sem přicházejí za obchodem. Tato destinace nabízí něco pro každého, od sluncem zalitých pláží, kulturních aktivit a výhodných nákupů po prvotřídní pohostinnost a nepřeberné množství volnočasové zábavy. Město bylo jedním z prvních na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus.

Dubaj v současné době hostí největší světovou výstavu – Expo 2020, a to až do března letošního roku. Hlavním cílem této metropole je prostřednictvím Expo 2020 inspirovat jeho návštěvníky představením toho nejlepšího z celého světa. Program dubajského Expo 2020 je nabitý akcemi, výstavami a představeními, které jsou vhodné pro celou rodinu, včetně bohaté nabídky tematických týdnů, zábavy a vzdělávacích programů. Návštěvníci mohou obdivovat nabídku umění i kultury, stejně tak se mohou těšit na gastronomické zážitky, seznámení se s novými   technologiemi a prozkoumat různé výstavy, workshopy, živá představení a mnoho dalšího.

Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabízí jim štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, který byl prodloužen do 31. května 2022, cestovní zdravotní pojištění proti covid-19 a svým věrným zákazníkům pomáhá udržovat platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Společnost Emirates zavedla také řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienické a bezpečnostní standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci se zavedením mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

 

You may also like...