Módní návrhářka Jitka Klett se představila na Oriental Fashion Show 2022 v Paříži

V předvečer zahájení Haute Couture Fashion Week Paris, týdne nejvyšší módy a jedné z nejočekávanějších světových akcí roku, se pravidelně koná populární a očekávaná akce Oriental Fashion Show. Již po 41. byla organizovaná pod vedením Hind Joudar.

Módní show se konala 23.1.2022 v krásných prostorách jednoho z nejluxusnějších hotelů v Paříži – v hotelu Peninsula. Cílem Oriental Fashion Show je představení vybraných úspěšných návrhářů z celého světa na jednom mole.

Letos se na mole poprvé v historii show objevil reprezentant České republiky – módní návrhářka Jitka Klett, držitelka stříbrného ocenění Europeo Oscar Della Moda 2021.

Na letošním ročníku OFS se představili:

Hany El Behairy / Egypt
Jitka Klett / Czech republic
Lianali / Uzbekistan
Houita by Selma Boulcina / Algeria
La Rena by Renata Kliská / Slovakia

LASVIT “Dancing Leaves”

Jitka Klett představila novou kolekci 10 couture modelů a jeden svatební model. Na kolekci se v salonu pracovalo 6 měsíců a jeden model se vytvářel přibližně 130-350 hodin. Couture kolekce originálních modelů byla doplněna autorskými korunkami z dílny celosvětově úspěšného českého dua z Liberce Aničky a Vlada Škardů.

Na módní show přijeli z České republiky Jitku Klett podpořit módní návrhářka Beata Rajská spolu s úspěšným módním fotografem Arthurem Koffem /foto v příloze/. U vstupu do hotelu PENINSULA můžete obdivovat dílo další české firmy působící v zahraničí – lustr společnosti LASVIT “Dancing Leaves”.

Zdroj: Fashion tým Jitky Klett
Foto: Atrhur Koff, Richard Ugo Torbey

You may also like...