Erotikou nabitá vlčí romance Třinácté znamení. První díl série Vlci zvěrokruhu

Nakladatelství COSMOPOLIS, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s první new adult knihou letošního roku. Třinácté znamení, první díl série Vlci zvěrokruhu, nabízí pikantní napětí, chtíčem zmítanou vlčí romanci, od které se nebudete chtít odtrhnout.

Třinácté znamení 

Ayla se cítí už odjakživa jako vyděděnec. Její matka byla člověk, takže Ayla nikdy nebyla uznána jako právoplatný člen smečky znamení Raka. Velké naděje vkládá do výročního shromáždění, kde konečně získá nejen schopnost přeměňovat se ve vlka, ale bude jí také přidělen osudový partner. Naplní se konečně její sen o lepším životě? Nebo bude muset čelit ještě horším výzvám?

Patřím mezi vlky zvěrokruhu, takže můj osud je spojený s hvězdami. Jenom škoda, že moje hvězdy vytvářejí kříž, místo aby byly pěkně zarovnány v jedné linii. Ano, škoda – jako vyděděnec smečky Raka to chápu víc než dobře.

Moře chňapalo po mých bosých chodidlech jako dychtivé štěně, které se snaží získat pozornost svého pána. Zaryla jsem prsty hlouběji do chladivého písku a zahleděla se přes vodu. Nemohla jsem popřít, že pohled je to nádherný – ale ne takovým způsobem, jak tvrdili ostatní z mé smečky. Členové smečky Raka mluvili o volání moře, jako by moře přinášelo odpověď na jakousi hlubokou vnitřní touhu. Mně poskytovalo jenom hezký výjev, nic víc. Ať jsem jej fotografovala, jak jsem chtěla, nikdy se mi nepodařilo zachytit samotnou podstatu toho, o čem hovořili.

Mojí jedinou nadějí je nadcházející Konvergence, ta ve mně odemkne vlka. Pokud bych dokázala cítit spojení s mořem jako všichni ostatní z mé smečky, možná bych je také začala vnímat jako svůj lid. Jenže momentálně mi připadají jako cizinci. A někdy spíš jako nepřátelé.

„Odmítám tě jako svého osudového partnera.“ Potom zavyl a zavraždil celou mou smečku. Mě jediné se podařilo uniknout kruté smrti. Ale byla jsem zajata Třináctým znamením. Smečkou, která byla dlouhou dobu považována za mýtus. A jejich alfa mi nabídl něco, co se nedalo odmítnout – POMSTU.

Jak to celé dopadne?

Druhý díl nebezpečně návykové vlčí romance Osudové pouto již brzy.

Spisovatelka Elizabeth Briggs je NY Times bestsellerovou autorkou paranormálních a fantazijních romancí s odvážnými hrdinkami a neohroženými hrdiny. Zároveň je jednou z pěti nejprodávanějších autorek fantasy romancí na Amazonu. Její knihy nepostrádají nečekané zvraty, erotické scény a samozřejmě happy end.

 

You may also like...