Hard Rock Cafe a fotbalista Lionel Messi představují vylepšený Messi Burger

Hard Rock Cafe rozšiřuje své partnerství se světově uznávanou fotbalovou legendou, Lionelem Messim, nejnovější verzí oblíbeného Messi Burgeru – Champion’s Edition. Novinkou jsou tři chutné omáčky– Chimichurri, Aioli a Latin Chili. Messi Burger Champion’s Edition je nyní k dispozici ve všech pobočkách Hard Rock Cafe po celém světě.

 „Je pro nás velkou ctí pokračovat v partnerství se světově uznávanou fotbalovou hvězdou Lionelem Messim a posunout naši společnou kampaň LIVE GREATNESS na další úroveň s Messi Burger Champion’s Edition,“ říká viceprezident Hard Rock Cafe International Anibal Fernandez. „Nemohli jsme se dočkat, až všem fanouškům představíme tuhle vylepšenou novinku,“ doplňuje.

Messi Burger byl na trh uveden v březnu 2022. Když se do něho fanoušci Hard Rocku a Messiho zakousnou, dostanou dvojitou porci mletého hovězího masa, sýr provolone, chorizo, zkaramelizovanou červenou cibuli s pikantní uzenou omáčku Hard Rock podávanou na opečené housce s natrhaným římským salátem a vyzrálými rajčaty.

Součástí kampaně s názvem LIVE GREATNESS společnosti Hard Rock Internationl a Lionela Messiho je také speciální kolekce merche. Zbrusu nové kousky lze zakoupit ve všech Rock Shopech Hard Rock Cafe po celém světě, ale také online. K dispozici je nyní třeba modrá mikina s kapucí, trička nebo klobouky.

Více informací a rezervace na: hardrockcafe.com/location/prague/cs/

You may also like...