Hard Rock Cafe Praha přináší živě sportovní událost roku – The Big Game

Každoročně si v Hard Rock Cafe mohou hosté vychutnat jedinečnou atmosféru přímého přenosu finálového zápasu Americké fotbalové ligyThe Big Game. Letos zápas připadá na neděli 12. února. V HRC mají na tento den připravený speciální program a prodlouženou otvírací dobu.

Jednu z nejsledovanějších sportovních události na světě v Hard Rock Cafe Praha bude možné sledovat živě na televizních a velkoplošných plátnech. Hosté si navíc budou moci pochutnat na speciálním menu, které bude k dispozici pouze v daný večer. Nebude chybět ani fotokoutek, akce na pivo a samozřejmě roztleskávačky. Finále amerického fotbalu v HRC odstartují ve 21:45 hodin debatou se sportovními moderátory.

The Big Game Menu:

CLASSIC NACHOS – Křupavé tortilla chipsy s fazolemi ve farmářském stylu a sýrovou omáčkou s čerstvým pico de gallo, pikantními jalapeños, nakládanou červenou cibulkou, čedarem, sýrem Monterey Jack a jarní cibulkou podávané se zakysanou smetanou.

WINGS – Naše signaturní pomalu pečená křidýlka s klasickou Buffalo nebo barbecue omáčkou, podávané s celerem a dresinkem z modrého sýra.

BABY BACK RIBS STARTER –  ½ grilovaných žebírek Baby Back Ribs, podáváme rozporcované, s naším signaturním kořením a domácí barbecue omáčkou.

ALL-AMERICAN SLIDERS – Tři miniburgery s americkým sýrem, křupavým cibulovým kroužkem a salátem coleslaw.

BUFFALO-STYLE SLIDERS – Tři miniburgery s křupavým cibulovým kroužkem,klasickou Buffalo omáčkou a dresinkem z modrého sýra.

TUPELO CHICKEN TENDERS – Křupavé kuřecí stripsy podávané s medovou hořčicí a naší domácí barbecue omáčkou.

ONION RING TOWER – Naše charakteristické křupavé cibulové kroužky dokonale kořeněné a podávané s barbecue omáčkou a ranch dresinkem.

CHEESE FRIES – Naše typické křupavé hranolky se sýrovou omáčkou, uzenou slaninou, jarní cibulkou, podávané s ranch dresinkem.

Výhodná nabídka: 2 za 555 Kč, 3 za 825 Kč nebo 4 za 1070 Kč, speciální nápojová nabídka: 5x Corona za 500 Kč anebo 25x Corona za 2250 Kč.

Více informací a rezervace na: hardrockcafe.com/location/prague/.

You may also like...