Hvězdy vánoc: Galakoncert s hvězdným obsazením v Divadle Broadway

Nadechněte se vánoční atmosféry. Na Broadway zazní slavné klasické melodie a písně, árie a koledy v podání hvězd.

Hlavní hvězdou večera bude operní pěvec Štefan Margita, který vystoupí v doprovodu Michala Kindla a Iris MorisV minulosti již působil na scénách světových operních domů v milánské La Scale, londýnské Covent Garden a v roce 2008 i v newyorské Metropolitní opeře.

Další z hostů bude houslový virtuos Jaroslav Svěcený, který si připravil společně se svým komorním orchestrem Virtuosi Pragenses Čtvero ročních dob od Antonia Vivaldiho, ale také zazní v jeho podání vánoční koledy společně se Štefanem Margitou.


Na vánočním galavečeru také vystoupí zpěvačka Leona Machálková s kapelou, zpěvák Petr Kotvald, zpěvák a hvězda Divadla Broadway Marian Vojtko.

Večerem provedou Monika Trávníčková a Jiří Václavek. Část výtěžku ze vstupného půjde na dobrou věc Nadačnímu fondu Šťastná hvězda, jehož  patronkou je Monika Trávníčková. O přestávce si diváci budou moci zakoupit ručně dělané výrobky, náhrdelníky z dílny komičky Zuzany Bubílkové, ale také charitativní kalendáře na rok 2023 Nadačního fondu Šťastná hvězda. Výtěžek z prodeje půjde na rehabilitaci dětí s dětskou mozkovou obrnou a pro dětské vozíčkáře.

HVĚZDY VÁNOC NA BROADWAYI. 13.12.2022 od 19 hodin v pražském Divadle Broadway.

You may also like...