Inspiraci a novinky pro bydlení najdete na souběhu veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER

Největší souběh veletrhů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury uvede na jaře tradiční přehled novinek a trendů pro proměny domovů a zahrad. Veletržní trojlístek FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER představí ve dnech 30. března až 2. dubna největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. Český veletržní fenomén proběhne na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Jak důmyslně vylepšit interiér domova? Které barvy a materiály letos hýbou světem? Co z vaší zahrady udělá nejen krásné, ale i funkční místo nebo jaký nábytek vybrat pro maximální pohodlí? Na tyto otázky je možné najít odpovědi na jednom místě, na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Sejdou se tu nejen kvalitní výrobci či importéři, ale také odborníci, kteří návštěvníkům bezplatně poradí s proměnami a vybavením domovů i zahrad. Na jaké obory se mohou zájemci těšit?

Již 18. veletrh FOR INTERIOR je nejvýznamnější akcí svého druhu v rámci nábytkářského odvětví v Česku. Také letos bude plný novinek, ale i osvědčených produktů z oboru. Na akci se představí všechny druhy nábytku a bytového vybavení, například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalších. Podrobnosti a zajímavosti o veletrhu najdete na www.forinterior.cz.

V rámci souběhu se uskuteční také jubilejní desátý veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který nabídne produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Návštěvníci se seznámí s interiérovými trendy a načerpají inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení. V centru celé akce nazvaném Design Café se mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací známých jmen designérské scény. Novinkou události bude konference MATERIÁL + TREND by konference Interiéry. Jejím stěžejním tématem budou rozličné materiály, jejich vlastnosti a možnosti a také trendy v oboru interiérů. Konference je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům a prodejcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů. Více na www.designshaker.cz.

Vše pro zahrady

Kompletní nomenklaturu pro svět bydlení doplní mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Jeho expozice zaplní výrobky a novinky tradičních českých i zahraničních firem, nebudou však chybět ani veletržní nováčci. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr z nabídky teras, pergol a zimních zahrad, stavebních materiálů či nářadí a zahradní techniky. Prezentovat se bude i portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. Představí se řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Také v rámci FOR GARDEN proběhne doprovodný program na pódiu Haly 5, a to každý den konání veletrhu. Jedním z jeho lákavých bodů bude souboj nejlepších studentů zahradnických škol v rámci akce OTVÍRÁNÍ JARA 2023. Ten se bude konat druhý den veletrhu 31. března. Více informací najdete na www.for-garden.cz.

You may also like...