Kateřina Kněžíková oslavila čtyřicátiny novým CD a odvážnými fotografiemi

Sopranistka Kateřina Kněžíková dostala ke svým kulatým narozeninám krásný dárek. Nafotila sérii odvážných fotografií a titulní stranu s přední fotografkou Lucií Robinson pro lifestylové noviny What. Focení to rozhodně pro Kněžíkovou nebylo tradiční. Kateřina si tentokrát vyzkoušela spíše roli modelky, a vznikly tak unikátní odvážné fotografie, které pro operní pěvkyně opravdu nejsou typické.

Kněžíková, jejíž posledním počinem je CD K2, které natočila s harfistkou Kateřinou Englichovou, je naší nejobsazovanější pěvkyní a není zvyklá odpočívat. K narozeninám si tedy nadělila “volno“. „Po náročné sezóně jsem se letos opravdu těšila na to, až budu moc vypnout a odpočinout si. Konečně jsem si mohla v klidu vychutnat pocit zadostiučinění z toho, co se mi povedlo a poučit se z toho, co by mohlo jít ještě lépe. Trošku jsem si pospala na vavřínech, ponořila se do svých myšlenek, abych mohla zase za měsíc vykročit do nové sezóny. A taky jsem po dlouhé době oslavila narozeniny.“


Samotné čtyřicátiny oslavila červencová “covergirl” Kněžíková spíše v kruhu rodinném. „Vzhledem k tomu, že je mám v červenci, není úplně snadné se sejít. O to víc jsem si letos považovala toho, že má rodina přijela na naši chalupu na Znojemsku a mohli jsme se po dlouhé době zase vidět a kulatiny oslavit. Dostala jsem plno krásných dárků na zahradu a do kuchyně. Manžel mě překvapil náušnicemi a obrovskou kyticí. S přáteli jsem slavila a popíjela úžasné víno v nedaleké vinárně. Dostala jsem desítky gratulací ze všech možných koutů. A díky zprávě mé kamarádky “přeju Ti vše krásné ke druhým dvacátinám” jsem ani nepropadala depresivním myšlenkám. Čas běží neúprosně, ale já se stále cítím být tou dvacetiletou mladou holkou, plnou energie a nadšením pro každou výzvu,“ řekla Kateřina Kněžíková.

Foto: archiv KK a Lucie Robinson

You may also like...