Jacobs Velvet pro oslavu i všední den

Ráno po probuzení, v poledne po obědě, odpoledne pro povzbuzení… Doma, v práci, s přáteli… Ne vždy máme čas, a tak se hodí mít po ruce instantní kávu. A víte, která u nás patří k nejoblíbenějším? Jacobs Velvet. V sobotu 1. října je Mezinárodní den kávy, tak jej oslavte třeba s ním.

Jacobs Velvet byl první instantní kávou na našem trhu, která vytvářela bohatou pěnu, a stále okouzluje spotřebitele svojí výraznou, specifickou chutí a sametovou pěnou. Letos byla představena novinka Jacobs Velvet Gold Crema s jemnější chutí. Je vyráběná ze světleji pražených zrn a nabízí velice jemnou, vyváženou chuť a bohatou pěnu. Chutná výborně také s napěněným mlékem jako latté nebo jako ledová káva. Ideálně se hodí pro chvíle relaxu a pohody. (Doporučená maloobchodní cena 180g balení je 139,90 Kč)


Instantní káva je u nás po mleté druhý nejrozšířenější druh kávy, kupuje ji téměř sedmdesát procent domácností. Hodí se pro každou příležitost a připravovat si ji můžete přesně podle sebe – černou a silnou, nebo jemnou, s mlékem a třeba i oblíbeným kořením. Hlavní výhodou je rychlá a jednoduchá příprava. Jednoduše si ji můžete vzít s sebou na cesty, využívat ji při pečení kávových dezertů, na kávové drinky…

Značka Jacobs nabízí široký výběr rozpustných káv: od oblíbené Jacobs Krönung přes Jacobs Gold po řadu Jacobs Barista Editions určenou náročnějším konzumentům, která navíc obsahuje velice jemně namletá kávová zrna pro ještě výraznější aroma a plnou chuť. Vyhledávané jsou také instantní mixy 3v1 a kávové speciality na přípravu cappuccina.

You may also like...