Kávovary Melitta jako tip na vánoční dárek

Značka Melitta je synonymem dobré kávy. Za založením světové značky kávovarů stojí žena, paní Melitta Bentz, z německých Drážďan. Ta přišla v roce 1908 s vynálezem kávového filtru, který zachycuje kousky rozemletých kávových zrn a dopřeje vám požitek z čisté a jemné kávy. V Československu zaznamenala překapávaná káva velkou oblibu již ve dvacátých letech minulého století, kdy k nám právě společnost Melitta začala kávové filtry dovážet.

Dnes je Melitta světově uznávanou značkou kávovarů a silným kávovým partnerem hvězdných sportovních týmů jako je anglický fotbalový klub Manchester United nebo německý klub Borussia Dortmund.  Letos slaví společnost 111. výročí od svého založení a má rozhodně co nabídnout. Jednoduché a elegantní křivky, moderní vzhled, kvalitní zpracování, snadná příprava kávových receptur a v případě nejvyšší řady kávovarů dokonce ovládání prostřednictvím bluetooth technologie ve vašem telefonu. Už jste přemýšleli, čím potěšit své nejbližší na Vánoce? Vkusným a kvalitním kávovarem Melitta potěšíte určitě každého.

Značka Melitta je již 111 let spjata s přípravou kvalitní kávy. Jedná se o velice silnou a tradiční německou značku, kterou dobře znali již před sto lety v prvorepublikovém Československu. I dnes je Melitta symbolem přípravy dokonalé kávy a především prověřené kvality a spolehlivosti. Naše kávovary nabízejí to nejlepší z technologií v oblasti přípravy kávy, od zachování čerstvosti kávových zrn, přes precizní mletí, až po uvolnění všech aromat v lahodném šálku kávy,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka Melitta ČR s.r.o. „Kávovary Melitta jsou vyráběny s důrazem na kvalitní zpracování a měly by vám proto spolehlivě sloužit mnoho let. Zároveň ale nezapomínáme na moderní design a technologické vychytávky. Jednotlivé typy sedmi modelů kávovarů se liší velikostí, cenou i funkcemi. Rozhodně je z čeho vybírat.“ dodává Nikola Marklová.

MELITTA BARISTA TS SMART
S kávovarem Melitta Barista TS Smart získáte domů kávového experta, kterého lze snadno ovládat i na dálku pomocí vašeho chytrého telefonu.

MELITTA CI TOUCH
Melitta CI TOUCH patří mezi plnoautomatické kávovary, s nimiž připravíte rozličné kávové speciality s hustou krémovou pěnou pouhým dotykem displeje.

MELITTA PASSIONE
Melitta Passione naplní jakoukoli kávovou vášeň. S tímto modelem získáte plnou aromatickou chuť v každém šálku díky jedinečnému Systému extrakce aroma (A. E. S.)

SOLO & PERFECT MILK  
Při přípravě kávy s modelem SOLO & Perfect Milk dosáhnete dokonalé mléčné pěny během krátkého okamžiku

MELITTA SOLO
Jednoduchý a kompaktní design kávovaru Melitta SOLO nabízí vysoce kvalitní technologii pro čistý požitek z kávy. 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...