Kniha jako vánoční dárek i jen tak pro radost

Kniha je vděčným dárkem. Jen je dobré, vybrat takovou, aby byla pro obdarovaného radostí. U knih, které jsou psané svižně, lidsky a mají v sobě nenásilnou formou i nějaké poselství , se asi problém nestane.

Pokud sháníte dárek pro dospívající slečnu, jistě ji potěší jemná „červená knihovna“. Příběhy, které může prožít čtenářka sama, budou zárukou skvělého čtení.

Česká spisovatelka Petra Martišková je důkazem toho, že její knihy zrcadlí život čtenáře, a proto jsou její díla vyhledávána. Ať už napíše knihu pro teenagerky nebo pro malé publikum, ale nově i pro mladé nadšence fantasy s lehkou dávkou tajemna.

Petřiny podzimní novinky udělají radost kdykoliv během roku, nejen na Vánoce.

Pro mladé slečny

Letní vzplanutí – prázdninový příběh Val, která má pocit, že to letošní léto bude zaručeně ztracené, odjezd na tábor jí však obrátí život vzhůru nohama. Potká spoustu nových lidí a zažije netušená dobrodružství, která kalí jen nepříjemné nedorozumění s nejlepším přítelem Radkem…

Pro malé čtenářky a čtenáře

Strašidlo z 2. B o Vánocích – příběh strašidla z komína pokračuje, tentokrát si Čmoudík projde pořádnou zkouškou, ve které zjistí, jak moc je důležité přátelství a správní lidé kolem.  Strašidlo z 2.B o Vánocích je volným pokračováním příběhů strašidýlka Čmoudíka, se kterým se děti seznámily v knize Strašidlo z 2.B.

 

You may also like...