Konfigurátor křišťálových děl MyMoser: Navrhněte si vlastní dílo

Sklářská manufaktura Moser otevírá svět zakázkové výroby. Milovníci křišťálu si prostřednictvím konfigurátoru MyMoser mohou navrhnout a personalizovat vlastní dílo. Novou digitální technologií sklárna přenáší do online prostředí to, co jí je vlastní již 164 let. Kreativitu svých zákazníků spojuje s umem mistrů sklářů, brusičů a rytců z legendární karlovarské sklárny. Ze sklárny, jejíž počiny zdobí slavnostní tabule králů i významných politických osobností.

Sklářská manufaktura Moser představuje inovativní on-line nástroj MyMoser. Tradiční česká sklárna jeho prostřednictvím nabízí všem možnost být součástí procesu návrhu výrobků z křišťálu dle vlastních představ.

„Nový konfigurátor MyMoser je v našem segmentu manufakturní výroby jedinečný. Umožňuje nám více posílit tradiční značku Moser v on-line světě. Cílí na jednotlivé zákazníky z řad veřejnosti, kteří si budou chtít hravou formou navrhnout a personalizovat skleněné dílo a propojit tak svoji kreativitu s uměním mistrů sklářů, brusičů či rytců z naší sklárny.  Každé takové dílo bude unikátní,“  uvedla Martina Jirásková, marketingová ředitelka společnosti MOSER, a.s.

Zájemci si mohou v interaktivním on-line konfigurátoru MyMoser vybrat motivy od Petra Síse či Marie Makeevy, vytvořit si svoji vázu Spheres dle designu výtvarníka Jiřího Šuhájka nebo dekorovat vázu Diva, která patří ke stálicím v portfoliu Moser. Samozřejmostí je možnost personalizovat nápojové sady oroplastikou či monogramem v různém provedení. MyMoser se bude postupně rozšiřovat o další produkty, dekorya nové možnosti konfigurace.

Digitální konfigurátor MyMoser je propojený s e-shopem, který společnost Moser nedávno spustila na svých webových stránkách www.moser.com. Mezinárodní e-shop nabízí široký produktový sortiment a umožňuje nákup a doručení ručně vyráběných kolekcí z ekologického bezolovnatého křišťálu zákazníkům téměř po celém světě.

Jak by vypadal váš svět zachycený v křišťálu?

Konfigurátor MyMoser vám pomůže přenést výjimečné okamžiky do trvalé a nadčasové hodnoty. Dejte prostor fantazii a vytvořte dílo, které se stane zrcadlem vašeho života. Dílo, které promluví za vás – a vy tak snadno vyjádříte obdiv, vděk či respekt způsobem, který přesahuje slova. Potěšte sebe i své blízké křišťálem, který zdobí i překvapuje.

Ozdobte nápojové sety motivy od českých výtvarníků, oroplastikou či monogramem

Při tvorbě vlastního křišťálového díla se lze inspirovat motivy od českých výtvarníků. Na křišťál je možné přenést snové obrazy od Petra Síse – holubici nebo mrštné kočičí siluety či motiv Fénixe od ilustrátorky Marie Makeevy. Pokud je vám bližší klasika, na výběr jsou i dosud nepoužité rytiny od Ludwiga Mosera, pocházející přímo ze skicáků zakladatele sklárny. Své dílo pak můžete dovršit monogramem nebo oroplastikou.

Diva a Spheres – inspirace tradičním dílem Moseru či originalitou váz Jiřího Šuhájka

Tvořit můžete i s vázou Diva, tradičním dílem karlovarské sklárny. Konfigurátor nabízí motivy sakur, ryb a jemného peří i moserovské barvy inspirované drahými kameny. Svou kreativitu můžete spojit také s prací Jiřího Šuhájka a vytvořit vázu Spheres podle svých představ. Ať už v konfigurátoru MyMoser vytvoříte jakékoliv dílo, vždy vznikne designový kousek, který bude opravdovým unikátem.

You may also like...