Michal Hrůza a jeho hosté přesouvají červnové turné Symphonica na rok 2022

Michal Hrůza a za pořadatele Bon Art Music a Agentura Petřinová se s ohledem na blížící se termíny tří mimořádných koncertů a přetrvávající nejistotu kolem podmínek pro pořádání kulturních akcí rozhodli celé turné Michal Hrůza SYMPHONICA Tour přesunout na červen 2022. Podrobnosti vysvětlují v následujícím vzkazu všem příznivcům a zároveň zveřejňují nové termíny. Místa konání koncertů se nemění.  

„Vážení a milí, tento vzkaz se nám nepíše vůbec lehce a do poslední chvíle jsme doufali, že ho nebudeme muset psát vůbec. Jde o to, že námi avizovaný červnový projekt Michal Hrůza SYMPHONICA Tour musíme odložit na rok 2022. Okolnosti, které nás k tomuto kroku vedou, jsou spojeny především se situací kolem pandemie covid-19 a nejasnými vládními opatřeními, s nimiž se potýkáme. Do současné chvíle nám žádné ministerstvo, hygiena ani žádný jiný zodpovědný orgán nedokázali říct, za jakých podmínek a s jakými opatřeními bude možné koncerty zrealizovat. Vše jsou jen spekulace probíhající v médiích, na které se nemůžeme spolehnout.

Všechny tři koncerty jsme plánovali tak, aby pro diváky byly opravdu intenzivním zážitkem. Nevšední hudební zážitek měl být propojený s prohlídkou vnitřních prostor, příjemnou atmosférou se sklenkou vína, zážitkovým cateringem atd. Na pódiu se v jeden moment setká Kapela Hrůzy, orchestr a dětský sbor, což čítá dohromady okolo stovky osob. Na celý projekt je zkrátka navázáno příliš mnoho lidí.

Velmi si vážíme podpory některých z vás. Opravdu jsme moc věřili a doufali, že se s vámi v červnu setkáme a nabídneme nálož hudby. Jsme nedočkaví a smutní, ale jak se říká, ´kdo si počká, ten se dočká´. Budeme se držet tohoto hesla s nadějí, že příští rok vám to všechno předvedeme v plné parádě.

Pro ty, kteří mají zakoupené vstupenky – všechny zůstávají v platnosti i pro rok 2022. Pokud byste již zakoupené vstupenky chtěli vracet, ať už z jakéhokoliv důvodu, máte možnost prostřednictvím předprodejní sítě Ticketlive. Vstupné vám bude vráceno v plné výši. Děkujeme za pochopení.“

Nové termíny – Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Bon Art Pops Orchestra, Kühnův dětský sbor – turné SYMPHONICA 

9.6. 2022 – Zahrada Trojského zámku v Praze
17.6. 2022 – Zámek Kačina
24.6. 2022 – Hrad Špilberk v Brně

Foto: O. Pýcha

 

You may also like...