Novinka od nakladatelství Jan Melvil Publishing: HOT – Jak uspět v digitálním světě

Nakladatelství Jan Melvil Publishing vydalo skvělý návod, jak si ulehčit život – titul HOT – Jak uspět v digitálním světě. Autor Filip Dřímalka čtenářům i firmám radí, jaké technologie a nástroje zvládnou práci za nás. Nebo alespoň část práce – rychleji, snadněji, levněji. Jejich zavedení do firemní komunikace, procesů, zpracování dat či inovací produktů je právě tím milníkem, který odděluje úspěšné firmy budoucnosti od těch, které zaniknou.

Titul HOT je vlastně zkratkou těchto pojmů: Humans (Lidé) / Organisations (Firmy) / Technologies (Appky). Digitální transformace je jako hra, kterou musíte hrát. Dobrá zpráva ale je, že se správnými trumfy v rukou ji nelze prohrát.

O knize

Málokde je však trefnější příměr ‚snadno se řekne, těžko udělá’, než v případě transformace firmy. Obzvlášť když nevíte, kde a jak začít. Nebo s kým. Kniha HOT vám však odpoví na otázky, ukáže směr a popíše příklady z praxe mnoha českých firem. Pochopíte, že nejdůležitější částí procesu jsou lidé – Humans, nastolená inovační atmosféra Organizace, konkrétní Technologie i to, jak je vyhledávat. Naučíte se experimentovat, testovat, propojovat týmy a nacházet inspiraci. Svět je nový, otevřený, efektivní. Vy budete taky. 

V knize se mimo jiné dozvíte

  • že digitálním lídrem firmy, který nadchne ostatní, se může stát i řadový člen týmu
  • jak chatboty usnadňují interní komunikaci, včetně zdlouhavého vyplňování formulářů
  • že hlasové ovládání je trendem budoucnosti
  • co je metoda S.P.O.R.T. a kdy použít SPRINT
  • jak ajťákům firmy přiblížit svět a potřeby normálních zaměstnanců
  • že technologická partnerství jsou výhrou pro obě strany
  • jak vám agilita ve firemní kultuře zabrání upadnout do pasti inovačního divadla

O autorovi

Filip Dřímalka se zabývá digitální transformací firem a využitím informačních technologií v byznysu. Je zakladatelem konzultační agentury EF1 a projektu digiskills.cz, zaměřeného na rozvoj digitálních dovedností ve firmách. Spolupracuje s klienty ze Škoda Auto, ČSOB, innogy, T-Mobile, Sodexo, Henkel, GlaxoSmithKline, České radiokomunikace, Zeppelin, Microsoft, AXA nebo Philip Morris. S manželkou a dvěma dětmi žije v Brně.

https://www.melvil.cz/kniha-hot/

You may also like...