Ondřej Habr: astrologova neděle 7.6.2020 – O čem se nemluví

Kvadratura Merkuru v Raku s Chironem v Beranu ukazuje na to, že se zdaleka nemluví o všem. Jsou to hlavně rodinná, ale i citová témata. Někdy se nedovedeme vyjádřit, jinde nemáme jasno. Ptejme se, z jakých důvodů se tak děje a snažme se objevit skutečné překážky, které stojí mezi námi a tím, že spontánně dáme najevo své city. často se objeví jistá tabu, která se mohou táhnout z hluboké minulosti a jsou spojena s obavami z dalšího vývoje událostí. S pocity kontroly. Koneckonců Merkur bude také v opozici s Lunou v Kozorohu. Z tohoto důvodu se také v řadě procesů nikam neposuneme. Nedovedeme se totiž přenést přes komplikace, které jsme si vytvořili. A tak budeme někde někdy jen hlasitě protestovat, nikoli konat. Postupně během dne bude vyprchávat nadšení a odvaha být originální a zajímaví, Mekrur v Raku postupně opouští výhodný sextil s Uranem v Býku.

Na druhou stranu Slunce v Blížencích už opustilo sextil s Lilit v Beranu a tak poslední stopy obav, které nás zachvátily okolo úplňku, jsou pryč. Zůstal kvadrát Slunce s Marsem v Rybách a tak stále ale ještě nejsme sami sebou a některé procesy vnímáme zákonitě zkresleně. Realita je jinde a tak se zbytečně bojíme toho, čím hrozí rybí Mars. A to nepochopením, nespoluprací, podvody, neschopností něco řešit. To se časem jednak ztratí a jednak určitě pochopíme, že na některé věci se prostě ptát nelze, je třeba věřit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...