Ondřej Habr: astrologova středa 11.3.2020 – Polojasno

Luna ve Vahách prochází kvadraturou s planetami v Kozorohu a tak i city a pocity procházejí cenzurou. Co pustit do světa a co nechat? Co organizovat a co ponechat na pospas svobodnému vývoji, to je otázka.

Vahovská Luna ráda organizuje, teď ale naráží na onačejší mistry, na kozoroží planety, na Jupiter, Pluto a Saturn. Zdá se, že plánovat se dá jen omezeně, předpokládat by se nemělo nic, co nedává hlubší smysl. A vážně se doporučuje se pozastavit nad tím, která smlouva, dohoda, svazek a vztah smysl mají a co je jen cárem papíru, který je popsán přáními.

Co čekat od kvinkunxu Merkuru ve Vodnáři se Saturnem v Kozorohu? Počátek nových pravidel, pravidelností, prosazení myšlenek a idejí. Zatím jsme teprve v zárodcích, v realitě se vše, co se nyní vymyslí, objeví až za dva až tři týdny.

Máme tu i hezký sextil Slunce v Rybách a Jupiteru v Kozorohu. Na první pohled příznivý aspekt ukazuje na nejasné záměry ohledně pravidel, na hledání hlubšího pochopení toho, co se děje a probíhá. Na to, že záměry jsou formulovány a piplány proto, aby se rozvíjely, nicméně další osud není jistý, bude záviset na míře věnované péče.

Dnešní nemastně neslané aspekty mnoho slibují a málo poskytují. Dokonce vybízejí ke střídmosti a varují před lehkovážností. Dívejme se tedy pod nohy před každým krokem, ať nevstoupíme tam, kam bychom nikdy vejít nechtěli. Posilujme víru, i když pro ni není konkrétní opora.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...