Ondřej Habr: astrologovo pondělí 25.5.2020 – Terapie

Pondělí výrazně navazuje na nedělní události. Jistě si vzpomínáte, jak se tu psalo o Marsu, Uranu a Chironu a jejich terapeutickém vlivu na naše bolesti života. Pokud jsme chtěli naše problémy řešit jednoznačně, pokud se opravdu chceme změnit, pokud potřebujeme něco důležitého posunout nebo se podívat na běsy, jež nás sužují, není v dohledné době lepší čas než dnes. Ideálně navečer. Ke zmíněným třem tělesům se velmi vhodně přidává Luna, která v Raku tvoří trigon s Marsem a sextil s Uranem. Dnes by to mělo jít takřka samo. Nebo aspoň lehčeji.

Dá se předpokládat, že prostřednictvím kvadratury Luny s Chironem se skutečně postavíme čelně tomu, co nám vadí a úspěšně tak zprovodíme ze života řadu problémů. Důležité je a) věřit ve své schopnosti (Luna – Mars), b) nebát se (Luna – Chiron) a c) mít víru (Luna – Uran). Je totiž možné, že výsledek nám nepřinese přesně to, co jsme chtěli, vír událostí nás poposune nejspíš trochu dál a tak bychom neměli přesně trvat na řešeních, výsledcích a ukazatelích. Možná bychom celou akci, která bude spontánní, zhatili. Na nás je, abychom otevřeně hovořili, stavěli se čelem k problémům, byli velkorysí a laskaví. Merkur v konjunkci s planetkou Vestou bude přát věrným a obětavým. Konjunkce Merkuru a severního uzlu dává šanci pracovat s budoucností. A o trigonu partnerské planetky Juno ve Vahách se Sluncem v Blížencích asi není nutno moc mluvit, okolnosti budou přát všem příznivým propojením mezi lidmi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...