Ondřej Habr: astrologovo pondělí 30.3.2020 – O komunikaci

Dnešní aspekty budou hodně podobné těm nedělním. Luna v Blížencích bude zvyšovat poptávku po komunikaci a po kontaktech. Bude přát setkávání a sdružování se (zatím asi nejvíc na té virtuální rovině). Také bude přát drobným změnám, které si dovolíme ve svých životech uskutečnit. Je tu i šance vrátit se k rozdělaným pracem a úkolům.

Kvadratura Luny s Merkurem a Neptunem v Rybách bude dnes aktuální. Nedorozumění a konflikty z něj plynoucí. Události nás budou směrovat k tomu, že když chceme něco prosadit a prolomit případné mlčení, je třeba přemoci především bariéry, jež jsou v nás. Možná, že právě tento aspekt nám ukáže na to, co neumíme sami se sebou probrat a vykomunikovat a kde tudíž nemůžeme být ani dobří v hovorech vnějších. Možná že právě to nepříhodné mlčení a izolace (Merkur v kvadrátu s Neptunem, ten navíc Merkuru vládne) přinese plody. Možná odstup umožnil dozrát představám, myšlenkám a ideám a ty mohou být základem pro naše akce a činy.

Venuše v Býku v trigonu s Plutem v Kozorohu prolamuje ledy, bourá bariéry. Nejde o třesk. Jen se vynoří fakta, skutečnosti, myšlenky, hodnoty a témata, o nichž jsme tušili, že existují, ale ještě je pořádně neviděli a nezažili. Nyní je budeme prosazovat a zastávat. Je tu velká šance na nové podněty v osobnostním vývoji, ve vztazích, ve spolupráci i v tvoření samotném. Jsou tu možnosti docela dobře přestavět realitu podle vlastních představ a nebo podle podmínek, které se tu najednou objevily takřka zčistajasna. Přeji všem příjemný den, inspiraci a schopnost si tvořit vlastní svět.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...