Ondřej Habr: astrologovo úterý 3.3.2020 – Dvě kvadratury

Luna v Blížencích přichází s rozpohybováním aktivit, s rozmluvením se. Na některé záležitosti lze získat snadněji jiný úhel pohledu. Každopádně jsme motivováni k tmu, abychom nestáli, propojovali se a hledali nová řešení starých témat.

Luna je v kvadratuře na Slunce i na Neptun v Rybách a přichází se sebereflexí. Snadněji vnímáme to, co nejde, nefunguje a co nemáme dělat. Na druhou stranu zamlžuje a tím znesnadňuje chápání toho, co se děje, jsme tak motivováni k zjednodušování a větší popisnosti namísto toho, abychom zbytečně mluvili.

Venuše v Beranu je v kvadrátu se Saturnem v Kozorohu. Můžeme tak být na Štíru s úsudkem a s odhadem situace. Na druhou stranu zase se nám lépe něco odmítá, uzavírá a ukončuje. Mnohde se tak děje bez našeho vědomí nebo vlivu na věc.

Zdá se, že dnešek je tu k tomu, abychom si všimli důležitých záležitosti v aktuálním období a abychom dokázali v tomto improvizovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...