Ondřej Habr: astrologův pátek 3.7.2020 – Chtělo by se

Dnešní aspekty nejsou tak jasné jako obvykle. To, co se mělo stát, se přihodilo víceméně včera a dneska se už jen ozývá ozvěna včerejšího hromobití. Nejspíš máme čas a prostor k tomu, abychom na chvíli tvořili dějiny sami a nespoléhali na planety, že nám ukáží vztyčeným prstem jasného přesného aspektu co dělat.

Všeobecnou rozpadlost, ospalost a vnitřní neklid dobře charakterizuje kvadratura střelecké Luny s Neptunem v Rybách. Chtělo by se, ale chybí víra a motivace. Ano, je tu den, ve kterém máme sáhnout hlouběji do nitra, možná až k srdci a najít to, na čem nám opravdu záleží. To bychom si měli napsat do hesla, umístit na standartu. Možná je právě doba, ve které osud zavřel obě oči a nechává na nás, abychom se zachovali tak nejlépe, jak umíme. A přitom nás zpod přivřených víček velmi pobaveně sleduje co stvoříme.
Možná je také čas na prázdninové lenošení u vody, u moře, na slunci. Všude tam, kde můžeme jen být a nemusíme nic chtít. Nejspíš proto, že nic nepřebývá ani nic viditelně nechybí.

Máme tu Saturn na několik měsíců zpátky v Kozorohu. Zpozorněli jsme. Nechceme už jen tak dávat všanc vlastní ambice a život. Potřebujeme si vše důkladně probrat, projít a promyslet. Dostáváme se do fáze reflexe. Delší období jedeme v nějakém stylu a nyní se Saturn se vší vážností ptá Chceš to tak doopravdy? Protože toto byla jen zkouška bez hlubších důsledků, dodává. Nechci nikým manipulovat, vece a přidává sám(a) se teď musíš rozhodnout. A tak až si budeme na pláži číst knížku a srkat své mojito, mělo by nám hlavou proběhnout, že nic není jen tak. A že ve zdánlivém bezvětří jsme sledováni a naše myšlenky povedou k pozdějším rozhodnutím.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...