Ondřej Habr: astrologův pátek 31.1.2020 – To, co zbylo udělat

První měsíc máme za sebou a dělo se toho hodně. Možná kvůli společnému tranzitu Pluta a Saturnu Kozorohem, kde nás tyto planety dovedly k nepříjemným, ale praktickým řešením. Ve stopě Saturnu se vydává Jupiter, v následujících měsících tedy budou události pokračovat. Jak? Snad lépe, s Jupiterem se otevře debata, diskuse a budeme se snažit také hledět do budoucna. Zatím jsme jen řešili to, co je. Své si poví ve druhé polovině měsíce února Merkur, jenž bude v Rybách a Vodnáři retrográdní a tak zjistíme, že není všechno tak jak jsme si mysleli.

Ale podívejme se teď na poslední leden. Luna v Beranu, tady je to jasné, většinu z toho, co se bude dít, budeme řešit sami a za sebe. Kvadráty do Kozoroha na Saturn a Pluto nebudeme vnímat dobře. Ukáží na to, že realitu máme asi pod kontrolou, ale také i na to, že by mohlo být líp, kdybychom něco přehodnotili … Objevíme překážky, hradby a bariéry v nás. Vnitřní rozpory.

Večerní sextil Luny s Merkurem ve Vodnáři přinese uvolnění po všem tom napětí tohoto týdne. A někomu sem tam i dobrý nápad.

A téma číslo jedna aktuálního víkendu, Venuše v Rybách nabíhá do sextilu s Plutem v Kozorohu. Zatím je ticho po pěšině, ale za nějakou dobu se na ní začnou ozývat zvuky kroků. Jsou tu přece přání, touhy, plány a záměry. Možná hodně ušlechtilé, možná velmi skryté a možná velmi nezištné. I tak dají o sobě vědět. To bude ale hlavně téma soboty a neděle. Dnes budeme většinou dělat to, co jsme v minulých dnech nestihli, na co jsme zapomněli a co nevyšlo.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...