Ondřej Habr: astrologův pátek 6.3.2020 – Rozvolnění

V Býku nabíhá Venuše do konjunkce s Uranem. Den nebude jen o objevných událostech, překvapeních a událostech, které se budou dít tak trochu mimo plán, ale i o projevení dosud skrytých procesů. Pokud někdy budeme chtít změnit něco na našem životě, je v následujících několika dnech vhodný čas to udělat. Ale nepředpokládejme, že se něco uskuteční samo! Naopak, je potřeba si ten komfort změny dovolit.

Venuše v Býku vládne našim přáním, hodnotám, představám, zájmům, ale také i tvorbě a lásce. Její setkání s Uranem je tak mocným impulzem, který připravené postrčí.

Luna ve Lvu obecně přináší spontánní a hravé momenty. Po nás se chce improvizovat, zabývat se tím, co se právě teď v přítomnosti dá udělat. Budoucnost teprve přijde a minulost? Ta je dávno v tahu.

Slunce se blíží do konjunkce s Neptunem v Rybách. V následujících dnech se doporučuje zvolit a zklidnit. Uvolnit napjaté situace. Porozumět a smířit se. Zastavit všechny procesy, které se komplikují a směřují do nejasností. Lépe si aktuálně udělat pořádek v hlavě namísto toho, abychom s horkou hlavou udělali něco nepředloženého.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...