Padesátá kavárna Starbucks v Čechách byla otevřena v obchodním centru Galerie Harfa

V červenci letošního roku dosáhla společnost Starbucks významného milníku – počet jejích poboček v České republice nyní čítá rovných 50. Padesátá kavárna byla otevřena v obchodním centru Galerie Harfa na Praze 9. Provozovatelem kaváren Starbucks v České republice je společnost AmRest Coffee.

Kavárna o celkové rozloze 123m2 se nachází v přízemí pražského obchodního centra Galerie Harfa. Nabízí celkem 48 míst k sezení, která jsou situována uvnitř v kavárně i na terase ve vestibulu obchodního centra. Podoba interiéru je laděna do teplých krémových tónů v kombinaci s tmavě hnědou. V moderně pojatém a funkčním konceptu tak převažují příjemné přírodní odstíny.

„Padesátka je pro nás šťastné a velmi důležité číslo. Znamená, že jedinečná atmosféra kaváren Starbucks je atraktivní pro stále širší okruh zákazníků,“ říká Lukáš Porazil, regionální provozní ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko.

Vedle široké nabídky nápojů, sendvičů a dezertů se návštěvníci mohou těšit například na sezónní Frappuccino a další produkty z aktuální letní nabídky. Samozřejmostí je možnost zakoupení zrnkové kávy, hrnečků nebo tumblerů.

You may also like...