Platforma OK Jumpstart příští týden zahájí prodej tokenů

OKEx, přední světová burza pro obchodování s digitálními aktivy se sídlem na Maltě, dnes oznámila svůj druhý projekt platformy OK Jumpstart, ALLIVE (ALV), a podrobnosti o jejím prodeji tokenů. Prodej tokenů ALV bude na platformě OK Jumpstart zahájen 16. května 2019 v 5:00 koordinovaného světového času.

ALLIVE je „ekosystém inteligentní zdravotní péče založený na technologii blockchainu“, jehož cílem je poskytovat standardizované formáty pro integraci zdravotnických dat, podporovat vysokou souběžnost uživatelů, chránit soukromí dat prostřednictvím decentralizovaného šifrovaného úložiště a podporovat kompatibilitu rozšíření. Tým projektu ALLIVE spolupracuje se společností Ontology od srpna 2018, aby usnadnil spolupráci mezi podniky a sdílení dat. Cílem tohoto partnerství je vytvořit decentralizovaný zdravotní systém a inteligentní síť blockchainu.

„Jako vždy platforma OK Jumpstart využívá potenciál každého podpůrného projektu a ALLIVE jednoduše zachycuje podstatu technologie blockchainu tím, že ji aplikuje na nové případy využití. Je dobrým příkladem toho, jak technologie dokáže transformovat postupy zdravotní péče a zlepšit náš život, jako například usnadnit zpřístupnění elektronických lékařských záznamů lékařům, aniž by museli obětovat bezpečnost našich osobních údajů,“ řekl Andy Cheung, ředitel operací společnosti OKEx. „Zaznamenali jsme obrovský růst technologie blockchainu v našem finančním systému, ale síla blockchainu je neomezená. Můžeme ji také využít k vytvoření udržitelné inteligentní zdravotnické komunity, která by zlepšila ekosystém zdravotnictví, aby bylo přístupnější a cenově dostupnější pro všechny.“

Obecně platí, že stárnoucí populace čelí většímu výskytu chronických onemocnění nebo nových nemocí a nákladná lékařská řešení nebo cílená léčba nemusí být cenově dostupnou volbou pro všechny.

Vzhledem ke stále rostoucím nákladům na zdravotní péči může přijetí technologie blockchainu efektivně minimalizovat boj o zvládání zdravotních a finančních problémů. Neustálé úsilí může navíc v blízké budoucnosti vytvořit udržitelný základ pro cenově dostupný, přístupný a kvalitní ekosystém zdravotní péče.

Kalkulace přidělování a výsledky předplatného budou vyhlášeny po ukončení každé fáze. Přidělení tokenů pro první a druhou fázi bude zveřejněno v oznámení o prodeji po každém kole.

Pro nejnovější zprávy sledujte Twitter OKEx a OK Jumpstart.