Představením Spejbl a Drákula zahajuje provoz Divadlo Spejbla a Hurvínka

S velkou radostí oznamujeme, že Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. Dnešním dnem zahajuje provoz pokladna divadla. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula. Do konce května odehrajeme také To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly. Diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, prosíme, aby co nejdříve kontaktovali naši pokladnu na pokladna@spejbl-hurvinek.cz nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. 5.

„Jsme velmi rádi, že tato nucená pauza končí a my můžeme opět začít hrát,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Snad už budeme brzy říkat: společně jsme to zvládli“, dodává.

jaké budou podmínky v sále?

Na základě nařízení vlády a doporučení epidemiologů jsme nuceni stanovit několik podmínek pro zprovoznění divadla. Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné.  V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven náš ochotný personál. Věříme, že si i přes obtížnější situaci představení skvěle užijeme.

Spejbl versus drákula

Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek!

Vstupenky na zakoupená představení stále v platnosti

Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.

Program do konce května:

pátek   15. 5.                        19:00 hodin          SPEJBL VERSUS DRÁKULA
sobota 16.5.                         15:00 hodin          SPEJBL VERSUS DRÁKULA
středa  20.5.                         19:00 hodin          TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a                                                                                                 HURVÍNKEM
sobota 23.5.                         14:00 hodin          HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
neděle 24.5.                         10:30 hodin          HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
sobota 30.5.                         14:00 hodin          HURVÍNEK MEZI OSLY
neděle  31.5.                        10:30 hodin          HURVÍNEK MEZI OSLY

Prosíme, sledujte naše webové www.spejbl-hurvinek.cz nebo facebookové stránky www.facebook.com/DivadloSH, kde budeme zveřejňovat pravidelné aktuální informace.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...