Pro společmost Emirates již pracuje 20 000 členů palubního personálu

Palubní personál společnosti Emirates oslavil důležitý milník – počet členů jeho týmu překročil 20 tisíc. Letecká společnost i nadále pořádá nábory letušek a stevardů po celém světě, aby mohla pokračovat ve svém plánovaném růstu.

Od roku 2022 uspořádala aerolinka náborové akce ve 340 městech napříč 6 kontinenty, díky čemuž se palubní tým může pyšnit rozmanitou strukturou, včetně destinací, které obsluhuje.

Charakteristická uniforma palubního personálu Emirates prošla během tří desetiletí celkem čtyřmi proměnami, včetně návrhu od legendárního španělského návrháře Paco Rabanne v roce 1997. Letecká společnost si zachovala ikonickou béžovou barvu a jemné moderní úpravy zůstaly věrné elegantnímu a klasickému stylu, který uniforma ztělesňuje.

Dlouholetá posádka Emirates

Mezi dva členy palubního personálu, kteří oblékali většinu uniforem Emirates, patří Moosa Mubarak, nejdéle sloužící muž, který nastoupil v roce 1987 a letuška, která započala svoji kariéru u Emirates v roce 1994.

Součástí palubní posádky Emirates jsem byl 36 let, a to na více než 3 500 letech. A nadšení mě neopustilo doposud. Služba v roli ambasadora společnosti Emirates a mé země nebo mentorování mých kolegů je to, na co jsem nejvíce hrdý. Mám za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru, spoustu krásných zážitků a vzpomínek na práci, kterou miluji,“ okomentoval své působení u Emirates Moosa Mubarak.

Rozmanitost palubního týmu Emirates

V rozmanitém týmu, který zastupuje více než 140 národností světa, hovoří 130 jazyky a pracuje ve výšce 38 000 stop, se členové palubního personálu Emirates neustále zdokonalují a rozvíjejí, aby naplno využili svůj potenciál.

Řada členů posádky je již dlouhou dobu součástí historie růstu Emirates: více než 4 000 jejích členů slouží 5-9 let, téměř 3 000 členů je ve službě 10-14 let, přes 1 500 členů působí u Emirates 15-19 let a přibližně 400 členů posádky překročilo milník 20 let služby. Tři členové posádky pracují u letecké společnosti dokonce více než 30 let.

V rámci kariérního růstu mohou členové palubního personálu přestoupit do vyšší letové třídy, zastávat pozici vedoucího kabiny, školitele nebo supervizora. V současné době má letecká společnost více než 1 100 členů palubního personálu, kteří po úspěšném absolvování náročného školení a hodnocení postoupili z řad nižších palubních zaměstnanců na pozice vyšší.

Palubní posádka má také přístup k nejnovějším školicím programům, kurzům a možnost ucházet se o interní volná místa v rámci celé skupiny Emirates. 

Hledání talentů pokračuje

Letecká společnost se připravuje na další fázi svého růstu a po celý rok bude pořádat globální náborové akce ve stovkách měst.

Palubní personál Emirates je odrazem kosmopolitního životního stylu Dubaje, pulzujícího města, kde žije na 200 národností a které je proslulé svými hotely, restauracemi, gastronomií, volnočasovými aktivitami i tím, že je jedním z nejbezpečnějších měst na světě.

Společnost nabízí členům palubního personálu konkurenceschopný, nezdaněný plat a odměny za létání, nárok na podíl na zisku, pobyt v hotelu, krytí výdajů vzniklých v rámci letů s mezipřistáním, zvýhodněné cestovní a nákladní služby, roční dovolenou, letenku na dovolenou, ubytování, dopravu do práce a zpět, vynikající systém zdravotního a životního pojištění, služby prádelny a další výhody. Palubní personál může také využít výhodných letenek letecké společnosti pro své přátele a rodinu.

Všichni noví členové palubního personálu procházejí intenzivním osmitýdenním školením zaměřeným na nejvyšší standardy pohostinnosti, bezpečnosti a poskytování služeb v nejmodernějším zařízení společnosti Emirates v Dubaji. Nemluvě o neocenitelných životních dovednostech, které získají při práci s různorodou komunitou posádky a při poznávání nových destinací a kultur v celé síti Emirates.

Více o požadavcích, výhodách, školicím programu, celosvětovém kalendáři náborových akcí a možnosti podat přihlášku naleznete zde.

You may also like...