První ročník realitní akce ThePrime Real Estate Gala se bude konat na Žofíně

Součástí akce bude vyhlášení výsledků soutěže nejlepších realitních projektů roku 2022 v 9 kategoriích, kde hlavní roli bude hrát udržitelnost, principy ESG a podpora komunit. Výtěžek z galavečera, jehož moderátorem bude Marek Eben a mimo jiné se při něm bude dražit dílo světově proslulého pop-artového umělce Pasty Onera, půjde na pomoc opuštěným dětem a jejich pěstounským rodinám.

Akci pořádá realitní a investiční zpravodajský portál www.theprime.cz a jeho majitel – dlouholetý komentátor dění na realitním a investičním trhu v České republice a v regionu CEE Robert McLean, který je sám již řadu let pěstounem. Uspořádáním galavečera se rozhodl finančně podpořit neziskovou organizaci Rozum a Cit z. s., která se přes 20 let věnuje právě pomoci dětem v pěstounské péči a jejich náhradním rodinám. „ThePrime Real Estate Gala propojí respektované osobnosti českého uměleckého života s nejvýznamnějšími aktéry tuzemského realitního a investičního trhu, aby společně pomohli dobré věci. Vyvrcholením večera bude charitativní aukce díla Pasty Onera, jejíž výtěžek bude věnován neziskové organizaci Rozum a Cit, z.s., stejně jako částka, která se vybere v charitativní tombole. Věřím, že tak zakládáme novou tradici pravidelně se opakujících společenských setkání,“ komentuje Robert McLean.

Součástí galavečera s pestrým programem bude vyhlášení výsledků soutěže realitních projektů roku 2022. „Soutěží, které tím či oním způsobem hodnotí to nejlepší, co se na tuzemském trhu nemovitostí událo, je celá řada. Soutěž v rámci akce ThePrime Real Estate Gala se od nich odlišuje tím, že se soustředí výhradně na aspekty stavitelství budoucnosti: to znamená na udržitelnost, principy ESG a podporu místních lokalit a komunit, v nichž developeři projekty realizují,“ dodává Robert McLean.

Výsledky soutěže v rámci galavečera budou vyhlášeny v 9 kategoriiích:

  • Nejlepší developerský projekt kanceláří
  • Nejlepší developerský projekt průmyslové nemovitosti
  • Nejlepší developerský projekt bydlení
  • Nejlepší interiérový design
  • Nejlepší sociální/komunitní program na českém realitním trhu
  • Nejlepší realitní agentura
  • Nejlepší agentura kapitálového trhu
  • Nejlepší právnická kancelář v oboru nemovitostí
  • Nejlepší asset manažerská společnost

O vítězích rozhodne více než 20členná porota, jejímiž členy jsou zástupci realitních agentur, investorů a bank. Projekty do soutěže lze přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky na webové stránce akce (ke stažení zde). Na ní je možné se dozvědět více také o pravidlech a podmínkách soutěže, do níž je uzávěrka přihlášek 20. ledna. Vstupenky na galavečer je možné zakoupit na webu akce zde.

Robert McLean je již více než 20 let uznávaným komentátorem dění na realitním a investičním trhu v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Rodilý Američan přišel do ČR v roce 1990 z Baltimore a už zůstal. Dlouhá léta byl spolumajitelem vydavatelství Roberts Publishing Media Group, v němž působil jako šéfredaktor měsíčníku CIJ.

You may also like...