Rádio Z má nový pořad věnovaný britské královské rodině

Britská královská rodina fascinuje lidi po celém světě, včetně nás Čechů. Proč nás tak přitahuje? Příčin je hned několik.  Má za sebou skutečně pozoruhodnou historii, navíc jde o jednu z nejtradičnějších, nejslavnějších a nejbohatších monarchií. Veškeré zajímavosti a dění kolem této rodiny si můžete poslechnout v novém pořadu Královská rodina na Rádiu Z. 

V nedávné době ji tvořili, respektive i v dnešní době tvoř, pozoruhodné osobnosti – viz nedávno zesnulý princ Philip, vévoda z Edinburghu, samotná královna Alžběta II., její syn princ Charles a jeho bývalá manželka lady Diana, která byla mimořádně zajímavým fenoménem, snad to tak mohu říct, osmdesátých a devadesátých let minulého století. Velmi zajímavé a pro veřejnost přitažlivé osobnosti jsou i její synové princ William a Harry a jejich rodiny,“ vysvětluje odborník na britskou královskou rodinu a jeden z moderátorů pořadu Martin Kovář.  Jednotlivé díly se budou věnovat jak vážným tématům z historie i současnosti, tak i lehčím. Moderátoři se budou bavit například o nezbedných královských dětech, tak i o rozvodech či skandálech. I toto je totiž součástí života královské rodiny. Zajímat se budou o budoucnost její i celé monarchie a také prozradí, kdo se podle nich nastoupí na trůn po Alžbětě II.

Premiéru Královská rodina naladíte na Rádiu Z každý čtvrtek v 11:30, reprízu pak v neděli v 8:30. Pořadem provází moderátor Ondra Kopa a historik a odborník na britskou královskou rodinu Martin Kovář.  Všechny záznamy jsou dostupné na webu rádia nebo ve formě podcastů v české aplikaci Youradio Talk a dalších streamovacích platformách jako Spotify, Apple Podcast či Google Podcast.

Jednotlivé díly Královské rodiny si můžete poslechnout zde: https://www.radiozet.cz/podcasty.

You may also like...