Rockwell Automation otevírá registraci na 31. ročník veletrhu Automation Fair

Rockwell Automation, Inc., největší světová společnost zabývající se průmyslovou automatizací a digitální transformací, s potěšením oznamuje, že otevřela registrace na veletrh Automation Fair® 2022, pořádaný společností Rockwell Automation a členy jejího globálního programu PartnerNetwork™. Každoroční akce se bude konat 14.–⁠17. listopadu na McCormick Place West v Chicagu, Illinois. I letos se očekává účast více než 10 000 předních výrobců z oblasti technologií z celého světa a to nejen aby si vyzkoušeli nejnovější řešení a vyslechli si inovativní případové studie ale také aby se zúčastnili technických školení a i spolupracovali na událostech spojených s navazováním kontaktů.

Veletrh Automation Fair® předvede sílu a hodnotu propojení celého podniku s cílem poskytovat informace založené na datech prostřednictvím poutavých expozic představujících nejnovější řešení pro průmyslovou výrobu. Tato událost nabídne také stovky příležitostí k učení a školení, a to od interaktivních technických diskusí a praktických laboratoří, až po průmyslová fóra zabývající se současnými výzvami.

„Jsme nesmírně šťastní, že můžeme oslavit více než 30 let veletrhu Automation Fair® v Chicagu,“ řekla Tina Dear, viceprezidentka pro globální marketing společnosti Rockwell Automation. „Nejen, že oslavujeme komunitu, která se na veletrhu Automation Fair® sdružuje, ale také výsledky, kterých dosahujeme s našimi partnery a pro naše zákazníky. Dáváme dohromady úžasný obsah a ohromující výstavní plochu o rozloze 200 000 čtverečních stop, která pokrývá všechna průmyslová odvětví a ukazuje schopnost jakéhokoli provozu dosáhnout ještě lepších výsledků. Těšíme se, že tento veletrh Automation Fair® bude tím nejlepším!”

Proces řešení skupiny uživatelů / PSUG | 14. a 15. listopadu (placené)

Ve dnech 14. a 15. listopadu budou zákazníci procesní automatizace diskutovat a dozvídat se o nejlepších postupech, inovativních přístupech a nových technologiích týkajících se PSUG. Událost bude zahrnovat klíčové poznámky výkonných pracovníků, zasvěcené technické a zákazníky vedené sezení a praktické laboratoře zabývající se nejdůležitějšími tématy současnosti, včetně řídicích strategií, optimalizace a bezpečnosti procesů. PSUG je placená událost s počáteční cenou 399 $, která je k dispozici do 15. října, poté se zvýší na 599 $.

Perspektivy | 15. listopadu (pouze pro zvané)

Globální média a průmysloví analytici budou pozváni k účasti na události Perspektivy na veletrhu Automation Fair®, která se bude konat 15. listopadu. Výkonní pracovníci společnosti Rockwell Automation a lídři v oboru předvedou, jak organizace oslavují výsledky dosažené pro zákazníky, a prodiskutují strategie pro řešení příležitostí a výzev v oblastech, jako je kybernetická bezpečnost a nedostatek personálu. Budou tak sdílet zásadní problémy ovlivňující průmysl, stejně jako hlavní myšlenky vedoucích a výkonných pracovníků.

Automation Fair® | 16. a 17. listopadu

Veletrh Automation Fair® se bude konat od 16. do 17. listopadu a nabídne plochu o rozloze více než 200 000 čtverečních stop plnou interaktivních exponátů od více než 100 předních společností a také více než 150 vzdělávacích příležitostí. Fóra představující nejlepší postupy a vzájemné výměny mezi předními společnostmi se budou týkat různých témat, včetně udržitelnosti a OEM, spolu s výzvami a výsledky specifickými pro dané odvětví. Mezi nejvýznamnější odvětví patří: diskrétní – automatizace, sklad a logistika; hybridní – zákaznické balené zboží, biotechnologie a pneumatiky; proces –⁠ těžba, kovy, chemikálie, ropa a plyn, papírenský průmysl a voda / odpadní voda. Praktické laboratoře budou poskytovat interaktivní školení týkající se hardwaru a softwaru, zatímco produktové a technologické relace poskytnou interaktivní diskuse zaměřené na příklady špičkového použití a ukázky. Relace jsou organizovány podle 20 klíčových oblastí zaměření a podle pracovních rolí, aby zákazníkům pomohli s vytvářením jejich vzdělávacích programů.

Registrace na veletrh Automation Fair® a PSUG je nyní otevřena.

Program PartnerNetwork společnosti Rockwell Automation nabízí globálním výrobcům přístup k síti spolupracujících společností, jež se společně zaměřují na vývoj, implementaci a podporu špičkových řešení a usilují o optimalizaci celého zařízení, zvýšení strojních výkonů a plnění cílů v oblasti udržitelnosti.

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK) je celosvětovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace a digitální transformace. Propojujeme lidskou představivost s potenciálem technologií, abychom rozšířili lidské možnosti a zajistili vyšší produktivitu a udržitelnost. Sídlo společnosti Rockwell Automation leží v Milwaukee ve státě Wisconsin, společnost zaměstnává přibližně 25 000 pracovníků starajících se o zákazníky společnosti ve více než 100 zemích. Chcete-li získat další informace o tom, jak realizujeme koncept „The Connected Enterprise“ v průmyslových podnicích, navštivte náš web www.rockwellautomation.com.

You may also like...