Skvělým koncertem oslavila Kamila Nývltová své narozeniny a 10 let na scéně

V pražském Strašnickém divadle, ve středu 19. června, oslavila Kamila Nývltová své 30. narozeniny úchvatným koncertem za doprovodu živé kapely pod vedením Štěpána Eliáše. Zároveň si se svými fanoušky, kamarády a kolegy z branže připomněla desetileté výročí působení na české hudební scéně.

„Dnešním koncertem jsem chtěla s lidmi, kteří mě mají rádi a řadu let mi fandí a podporují, oslavit mých třicet životních křížků a také jsem chtěla, aby právě tihle lidé byli první, kteří uslyší a uvidí můj nový projekt, který jsme připravili s Pepou Vojtkem. Ten mi napsal i většinu všech nových písní. Takže tím by se dalo říci, že nový projekt K.A.M.I.L.A. je zrozen,“ říká Kamila.

Celý koncert se v pražském Strašnickém divadle nesl v duchu rodinné atmosféry. „Celou produkci zajišťovala moje rodina, mamka, taťka, brácha a „moje holky z Krkonoš“. Můžu se na ně stoprocentně spolehnout, oni by za mě položili život, vím to. A moje manažerka Veronika Šimůnková, s námi také pracuje a prostě nám to dohromady funguje,“ popisuje Kamila, kdo vše stojí za úspěchem celé akce.

Narozeninový koncert zahájila jak jinak než rodinnými video vzpomínkami ze svých pěveckých začátků. Následovala píseň „Teď královnou jsem já, která Kamilu provází jako její první profesionální árie od začátku kariéry, kdy po skončení televizní show X-FACTOR, jí Michal David nabídl hlavní roli královny Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu. Kamilu zdobily v této části koncertu šaty z dílny Nadi Moravcové.

Poté zazněl výběr písní, které Kamilu nejvíce oslovily za její desetileté působení na hudební scéně. V polovině koncertu přicházeli hudební gratulanti a Kamiliny nejoblíbenější kolegové, Josef Vojtek, Leona Machálková, Olga Lounová a Marian Vojtko. Se všemi si Kamila zazpívala krásné duety, které vyšly na CD duetů „Moje lásky“ před třemi lety. Ke konci tohoto vstupu nemohl chybět velmi oblíbený duet Pevný bod“, jenž si s Kamilou střihl její tatínek Leoš Nývlt, a na který mnoho diváku dychtivě čekalo. Emoce, které ho provázely, nenechaly diváky v klidu a slzy se jen koulely. Na úplný závěr ještě dorazil poslední gratulant, Michal David, se svým mega hitem Pár přátel stačí mít“. A jaká by to byla oslava, kdyby na ní chyběl dort? Ten se na jevišti samozřejmě také objevil, díky Adéle Zaňákové, švagrové Lucie Bílé.

Na poslední část koncertu přišla Kamila v oblečení ve stylu country, které pro ni připravil Michal Kováčik. Zaznělo pět úplně nových písní z pera Josefa Vojtka a dle reakcí naprosto zaplněného divadla, to opravdu nové K.A.M.I.L.E., ve stylu muziky laděné do jižanského rocku, neskutečně seklo. Diváci ji odměnili dlouhotrvajícím bouřlivým potleskem, vše se neobešlo bez několika přídavků a obrovského množství květin, které Kamila dostala.

 „A ta správná podkrkonošská oslava mě teprve čeká, vyšlo to přesně na den mých narozenin, bude to velká párty,“ usmívá se Kamila.

O prázdninách nebude Kamila rozhodně zahálet. Odjíždí s dětmi na ČESKO ZPÍVÁ CAMP, poté do moravského sklípku, ke svému osobnímu vinaři Broňkovi Grmolcovi a jeho rodině, která jí k narozeninám připravila nevšední dárek v podobě speciální šarže vín v limitované edici, s Kamilinou etiketou a o společných letních plánech s přítelem Pepou nám oblíbená zpěvačka již více prozradit nechtěla.

Foto: Herminapress / Kristýna Junková

You may also like...