Společnost Panasonic otevřela nové servisní centrum v Budapešti

Panasonic oficiálně otevřel své nové evropské servisní centrum v maďarské Budapešti, které je určeno k podpoře požadavků evropských zákazníků na servis a opravy s rozšířenou nabídkou služeb. Servisní centrum o rozloze 1000 m² doplní stávající zavedené centrum ve velšském Cardiffu. Centrum bude pomáhat podnikům v oblasti výroby, logistiky a dodavatelského řetězce, maloobchodu, veřejného sektoru a zábavy a médií prostřednictvím technologických produktů, řešení a služeb, které přispívají k jejich úspěchu.

Sesterská servisní centra budou fungovat jako jeden tým, který bude zákazníkům dodávat opravy a servisní podporu divizím Panasonic Connect Europe, včetně Broadcast & ProAV a Visual Solutions. Centrum v Budapešti má ideální polohu pro podporu zákazníků z oblasti výroby využívajících řešení SMT Production a Robot & Welding od divize Panasonic Factory Solutions a pro přípravu a testování řešení divize Business and Industry Solutions.

Společnost Panasonic Connect Europe si vybudovala svou pověst na poskytování vysoce kvalitních produktů a řešení pro řadu zákazníků napříč odvětvími mezi podniky. Přidání tohoto servisního a opravárenského centra v Budapešti nám umožní být ještě blíže našim zákazníkům a nabízet rychlejší a efektivnější úroveň podpory než kdykoli předtím – to vše přispívá k úspěchu našich zákazníků,“ uvedl Donald Maidment, vedoucí zákaznického servisu společnosti Panasonic Connect Europe.

Budapešť byla vybrána kvůli velkému fondu technických talentů, který se rozvíjí na regionálních univerzitách v Maďarsku, a kvůli angažovanosti a zákaznickému přístupu tamních pracovníků.  Blízkost servisního centra k trhům a dobré spojení se všemi hlavními dopravci navíc umožňují rychlou a efektivní logistiku pro expresní vyzvednutí a vrácení všech oprav. 

Naše společnost se před více než rokem transformovala v novou, agilní organizaci, která rychle reaguje na požadavky našich zákazníků z různých odvětví,“ uvedl Hioyuki Nishiuma, generální ředitel společnosti Panasonic Connect Eruope.  „Vytvoření našeho druhého servisního centra v Budapešti je dalším důležitým krokem k naplnění slibu spojení našich odborných produktových znalostí s inovativními řešeními, které pomohou podnikům transformovat jejich provoz pro budoucnost.“

Ilustrační foto: Panasonic centrum Tokyo, zdroj: Depositphotos

You may also like...