Stanice techniků oslaví 60 let od svého vzniku

Akce, která bude probíhat v sobotu 19. září od 10 do 16 hodin, je určená široké veřejnosti, pamětníkům, kteří byli se Stejšnem jakkoli spojováni, rodinám s dětmi a všem současným fanouškům Stanice techniků.

V rámci programu se můžete těšit na oblíbené aktivity jako železniční kolejiště (venkovní i vnitřní), autodráhu, hudební workshopy, sportovní aktivity a unikátní výstavu fotek, které budou obrazovým průřezem 60 let fungování stanice. V kinosále se budou promítat rozhovory s pamětníky, kteří se podíleli na vzniku a fungování Stanice techniků.
Udělejte si čas a přijďte se podívat, jak se vyvíjel a měnil život na Stejšnu od jeho vzniku. Zažijete sobotu plnou nevšedních zážitků.  

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6.
Spojení: metro Dejvická a pak přestup na tramvaj, autobus: tram 8, 18, zastávka Nádraží Podbaba, bus 107, 116, 147, 160, 340, 355, 359 zastávka Nádraží Podbaba.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech v Čechách.

You may also like...