Astrologovo úterý 15.9.2020 – Odladění

Hlavní aspekt je aktuálně trigon Slunce – Pluto. Měl by být budovatelský, protože je příznivý a v zemských znameních. Ukazuje se ale především jeho síla, která doslova trhá na kousky všechno, co je slabé a co nefunguje. Na druhé straně se objevuje síla, která ukazuje, kudy jít.

Kvadratura Venuše a Uranu ukazuje na záměry, nadšení a plány, kt. zažily studenou nebo i teplou sprchu. Ukazuje se jednoznačně na to, kudy ne. Lví Venuše tu představuje nadšeného tvůrce, který je konfrontován s limity realizace. Možná špatné místo nebo špatný čas. Po nás se chce, abychom byli realisty a zapomněli nejen na své ego, ale i na jeho zranění. Ve skutečnosti je tu silná vůle po uskutečnění, jen ne ideálně podaná.
Opozice Marsu a Juno bezpečně staví všechny vztahy, smlouvy a dohody do latě. je potřeba oboustranně dát najevo respekt. Jinak je aktuální napětí bráno jako porušování hranic. Mars je v retrográdním chodu a tak bychom měli sáhnout do vlastního nitra a podívat se na to, kde jsme konfliktní.

Celkově dnešek přichází s novými tématy. Máme za úkol ve vztazích a mezi lidmi odladit to, co prožíváme v nitru. Reakce mohou být od nadšení až po nepochopení. I o tom život je.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...