V makro ČR je o Vánoce postaráno. Velkoobchod tradičně prodlužuje otevírací dobu prodejen

Vánoční nákupy není potřeba spojovat se stresem a shonem. Díky prodloužené otevírací době prodejen makro ČR si zákazníci mohou v klidu nakoupit vše, co k příjemnému prožití svátečního období potřebují. Ani letos nebude chybět tradiční bonus k nákupu v podobě kapra a sektu po symbolických 5 Kč.

Síť velkoobchodů makro ČR opět prodlužuje před Vánoci svou otevírací dobu. Od 18. do 23. prosince mohou zákazníci v prodejnách nakupovat o hodinu déle, tedy od 8:00 do 22:00. „Abychom našim zákazníkům v předvánočním čase co nejvíce ulevili od shonu a nechtěného stresu, snažíme se jim vyjít maximálně vstříc a nákup jim zpříjemnit. Kromě prodloužené otevírací doby během dnů před Vánoci otevíráme naše prodejny také na Štědrý den a na druhý svátek vánoční,“ říká Martin Čivrný, vedoucí týmu komunikace makro ČR.

Na zákazníky prodejen makro ČR také od 19. do 22. prosince čeká kapr a sekt jako tradiční bonus k nákupu. „Kapr a dobrý přípitek nemají chybět u žádné tradiční štědrovečerní večeře. Naši zákazníci tento bonus znají a vždy se na něj s předstihem těší. K získání bonusu stačí nakoupit za 3 300 Kč bez DPH a kapr se sektem jsou dohromady za desetikorunu jejich. Pokud zákazník nechce kapra, má možnost vzít si dvě lahve sektu. Jsme velmi rádi, že můžeme zákazníkům tímto způsobem poděkovat za jejich věrnost a při nakupování je potěšit,“ dodává Martin Čivrný.

Otevírací doba prodejen makro ČR v období svátků:

24. 12.

8:00–11:30

25. 12.

ZAVŘENO

26. 12.

8:00–18:00

31. 12.

8:00–18:00

1. 1.

ZAVŘENO

You may also like...