Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT představí nové modely karavanů i nejluxusnější vodní skútr

Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT, které se konají ve dnech 17. až 19. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA, budou nabité novinkami a exkluzivními modely. Akce pro milovníky svobodného cestování i vodních sportů umožní prohlédnout si nejnovější modely karavanů, obytných vozů, vestaveb, lodí, vodních skútrů či vodních sportů. Chybět nebude doprovodný program a bazar karavanů a lodí. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Novinky z kategorií obytných automobilů, karavanů či lodí zaplní expozice v pěti halách letňanského výstaviště. K vidění budou modely lodí, vozů i vestaveb, moderní vybavení a doplňky, které zajistí komfortní svobodné cestování. Jaké zajímavosti se představí?

Širokou paletu novinek uvede KARAVAN TRAVEL, mezi nimi novou produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Návštěvníci uvidí novinky na platformě Mercedes-Benz a Fiat Ducato, nové řady výrobce CI, konkrétně CI Horon a CI Magis+ s širokou nabídkou skladových vozů připravených speciálně pro účastníky veletrhu FOR CARAVAN. Nebudou chybět novinky sekce vestaveb Mobilvetta, CI, Clever Vans a Eura Mobil.

Velkou premiéru bude mít v Letňanech exkluzivní Notin Volga JF na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Pro osobní prozkoumání bude k dispozici na expozici firmy CARAVAN PLUS. Zájemci, kteří si budou chtít porovnat jednotlivá zpracování vozidel, design či možnosti rozložení interiéru, budou mít u stánku KARAVAN CENTRUM MORAVA k dispozici hned osm renomovaných značek – Fendt Caravan, Mobilvetta, EuraMobil, Laika, Etrusco, VANTourer, McLOUIS a Forster. Společnost CARAVAN METROPOL pak uvede v Letňanech modely Hymer, Burstner, Niesmann + Bischoff a Eriba. Vystavovatel Campingworld Neugebauer doveze vozy Carthago Reisemobile, Malibu Reisemobile a Etrusco. Exkluzivní Concorde a Etrusco představí vystavovatel Blue Rent.

Nejluxusnější vodní skútr i dětské plachetnice

Nejen karavany, ale také obor lodí a vodních sportů bude v PVA EXPO PRAHA na veletrhu FOR BOAT plný novinek a exkluzivních modelů. Například vystavovatel Česká lodní doprava – charter představí dvě kajutové lodě, které jsou obě převozitelné za osobním vozem v soupravě do 3,5 t. Budou to lodě Regal 26 EXPRESS – obytná loď, nejoblíbenější model posledních let, a Regal LS4C, sportovní model s kajutou a WC. Společnost MARINA DOCK představí na veletrhu mimo jiné lodě Uttern C70 a Ray Sun Sport 230 E.

Na expozici MARINE CENTRA bude vystaven průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Milovníci skútrů si mohou prohlédnout u vystavovatele RAL-Vodní skútry také zcela nový YAMAHA SUPERJET model 2023, který je ve své kategorii tzv. stand-up novinkou.

Návštěvníci na výstavě uvidí díky Českému svazu jachtingu i závodní plachetnice pro děti a mládež: Optimist pro děti od 6 do 15 let, což je nejrozšířenější dětská plachetnice na světě. Další model, loď RS Tera, bude pro děti připravena na jachtařském simulátoru. Vystavena bude i dvoumístná RS Feva, která je ideální pro mládež od 12 let. Představí se také akční skif RS700 a jednomístná loď s genakrem RS Vareo. K vidění bude i jednomístná loď RS Aero nebo rodinná plachetnice RS Zest.

Na FOR BOAT se představí také třeba lodní nádobí z melaninu Marine Business a Bruner či nová vlna na trhu – YellowV. V jejich široké nabídce jsou nafukovací čluny, paddleboardy, nafukovací kajaky, vodní hračky jako kruh nebo banán a spousty další zábavy na vodu. V Hale 7 bude umístěn bazén, kde bude možné si některé vodní sporty vyzkoušet.

Také letos se bude konat i prodejní bazar karavanů a lodí před Vstupní halou II. Načerpat inspiraci či rady od světových cestovatelů bude možné na festivalu KOLEM SVĚTA, který se koná 18. a 19. března. Portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžné veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.

You may also like...