Velice úspěšná akce Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… se vrací do Fora Karlín

V souladu s postupným rozvolňováním protipandemických opatření si můžete již od soboty 8. května užít příležitost plně se ponořit do povznášejícího světa impresionistů. Opět se otevře jedinečná výstava, oceňovaná médii i tisíci návštěvníků, Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… ve Foru Karlín.

Připraveno je více než 2 000 m2 projekční plochy pokryté 30 laserovými projektory v prostředí 3D prostorového zvuku. Ponořte se do mistrovských děl proslulých impresionistů, zažijte je jako nikdy předtím, nechte se unášet tóny Chopina, Ravela, Debussyho a dalších geniálních skladatelů zpět do doby těchto výjimečných osobností. Projděte se multidimenzionální cestou do poezie nesoucí nekonečné odstíny barev, které neustále živí vaši představivost. Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… uvádí také díla Paula Signaca, Edgara Degase a Bohumila Kubišty.

Výstava Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… se koná v souladu s platnými aktuálními hygienickými předpisy nařízenými úřady. Fórum Karlín se neustále snaží poskytovat svým návštěvníkům co nejbezpečnější prostředí včetně používání termokamer zobrazujících teplotu při vstupu do areálu. Dezinfekční stanice rozmístěné po celém prostoru, povinnost nosit respirátory, dodržování distančních opatření a regulované počty návštěvníků vám zajistí bezpečnou návštěvu tohoto unikátního místa a expozice.

Vstupenky lze zakoupit na www.bylonebylovystava.cz, www.forumkarlin.cz nebo www.ticketmaster.cz a také přímo na místě ve Foru Karlín. A to zatím na tyto dny: 8. 5., 9. 5., 13. 5., 14. 5., 15. 5., 16. 5., 20. 5., 21. 5., 22. 5., 23. 5., 27. 5., 28. 5., 29. 5., 30. 5.

Nenechte si ujít tento imerzivní a barevný zážitek! Více na https://bylonebylovystava.cz/

Foto: Markéta Grimaux

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...