Veronika Lálová a Denisa Helceletová slavnostně otevřely kavárnu Enzo Bencini v OC Čestlice

S listopadem byla v pražských Čestlicích otevřena první kavárna Enzo Bencini. Tato franšíza české společnosti AG Foods rozšířila food court v nákupním centru OC Čestlice. Slavnostního otevření se zúčastnila tanečnice Veronika Lálová a úspěšná česká atletka Denisa Helceletová. Návštěvníci si v kavárně Enzo Bencini budou moci vychutnat italskou kávu, čaje Biogena a mnoho jiných delikates.

„Kávu Enzo Bencini si vychutnávají návštěvníci Zoo Praha, aquaparku Aquapalace, nebo v Augustiánském domě v Luhačovicích. Většinou o tom ani neví. Po téměř deseti letech jsme se rozhodli, že je na čase „jít s kůží na trh“ pod vlastním jménem, se svou vlastní kavárnou Enzo Bencini,“ říká Jiří Jízdný Jr., marketingový manažer AG Foods a vnuk zakladatele firmy a dodává: „Jdeme tím tak trochu proti proudu, kdy mnozí kavárníci spíše zvažují omezení provozu. My ale věříme, že naše produkty zaujmou i v této podobě. Naše první kavárna je v OC Čestlice, ale v příštím roce bychom rádi otevřeli další.“

Otevřením své vlastní kavárny pod značkou Enzo Bencini firma AG Foods rozšiřuje své pole působnosti. Doposud bylo možné se s výrobky české společnosti AG Foods setkat v restauracích a kavárnách, ve firemních jídelnách, nemocnicích, školkách a školách, domovech seniorů, v nápojových automatech na teplé nápoje, v e-shopech, obchodních řetězcích a drogeriích.


Současně s otevřením kavárny Enzo Bencini byla představena nová řada čajů Biogena Wellness selection, která v šesti variantách kloubí zajímavé a voňavé kombinace bylin, vhodných pro nastartování nového dne, povzbuzení dávkou energie, nebo pro zklidnění po náročném dni.

Společnost AG Foods se dlouhodobě řadí mezi hlavní dodavatele profesionálních servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů určeným především pro hotely, restaurace a kavárny, ale i do kancelářských provozů. Tato rodinná firma se už po třicet let existence drží svého hesla „Vše, co děláme, nám musí vonět!“. 

Příběh Enza Benciniho, po kterém nese název i značka kávy společnosti AG Foods, je spojený s přátelstvím, cestováním, cyklistikou, dobrodružstvím. Příběh ne nepodobný českému rodákovi Járovi Cimrmanovi.

You may also like...