Zákulisí Slunečné očima Evy Burešové

Má za sebou přes rok a půl natáčení. Se svou seriálovou Týnou je Eva Burešová už srostlá – dýchá za ni i s ní. Z kolegů se pomalu stává rodina a o vtipné momenty za kamerou není nouze. Co všechno se odehraje, než se zapnou kamery a spustí se ostrá?

Superhrdina a jeho pomocník

Myslím, že s Markem máme spoustu fotek, kde vypadá jako americký superhrdina, a já tam jsem jako jeho potrefený pomocník, který má o kolečko méně. No, co naděláte.

 

 

Poklad v nedohlednu

Přesně si vybavuji, že to byla scéna, kdy jsme podruhé zakopávali poklad, který se objevil na Slunečné. Nic z něj nakonec nebylo, ale když jsme to točili, byla zima. Bylo to docela složité natáčení, protože jsme se museli navazovat na to, co říkají Eva Decastelo s Janou Strykovou. Uši jsme napínali, pozorně poslouchali, počasí nám nepřálo, vítr foukal, a já se všem snažila zvednout náladu. A když si všimnete Romana Tomeše, je dost vidět, co si o tom myslí.

Hláška s almarou 

Tady přesně vidíte, co se odehrává na place, když točíte s Denisou Nesvačilovou. Je bezprostřední a extrémně vtipná. Asi zase hodila hlášku a všechny nás odzbrojila, ale jakou? To už nevím. Ale vidíte přesně, jaká atmosféra a nálada na place panuje.

 

Nejlepší přítel 

Takto probíhalo první seznámení s Aragornem. Měli jsme točit bojovou scénu, kdy mě chce zakousnout, ale opak byl pravdou. Pejsek byl extrémně mazlivý a všichni fanoušci tohoto plemene to jistě potvrdí. Dopadlo to dobře, jsme kamarádi doteď.

 

Hořící láska 

Když si přiblížíte tu fotku, tak je vidět, jak si Marek zkouší, jak mě zvedne, až budeme točit onu osudnou ohnivou scénu. Já si zase dělám legraci a blbnu do objektivu. Marek se vždy snaží, a já mu to kazím. „Evo, měla by ses krotit!“ (směje se)

 

Bitka do krve 

Na obrazovce vždy vypadají ty scény, kdy se pereme, dost věrohodně a že se nenávidíme. Je to tak správně, ale opak je pravdou, my se u toho dost nasmějeme. Kdo by se taky neusmíval, když se pere s Danou Batulkovou! Takže jste nahlédli do tajů, jak to vypadá, když to zkoušíme.

 

Já a on 

Je to hezká fotka, mám ji moc ráda. Je tady vidět, jaké mezi sebou s Markem máme přátelství a jak to vypadá z větší části na place. Když spolu točíme, neustále se smějeme a je těžké se dostat do té vážné, hrací situace.

 

Facka z telenovely 

Poprvé jsem dostala přes pusu od Lídy poté, co jsem zrušila svatbu se Štěpánem. Zase jsme s Danou nacvičovaly a vzaly jsme to ve stylu telenovely, protože takhle jsme usoudily, že by to tam mohlo vypadat.

Foto: FTV Prima

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...