Zdravá dieta v krabičce pomůže k lepším stravovacím návykům

Krabičková dieta je zdravá dieta, která pomůže se zdravým a pravidelným stravováním

Každý to zná…rychle na jednání, přesun do kanceláře atd. Není čas na jídlo. Proto mějte vždy u sebe krabičku s jídlem. Vhodná zdravá dieta se stane součástí vašeho jídelníčku a zajistí  pestrou, zdravou, kaloricky vyváženou a samozřejmě i chutnou stravu. Zdravá dieta rozhodně nemusí být synonymem utrpení, kdy jsou vám zapovězeny všechny potraviny, které máte rádi.

Zdravá dieta zajistí úbytek váhy, ale i kvalitní fungování organismu

Kdo někdy zkoušel zhubnout, ví, jak je to složité. Zakázané sladkosti, odříkání a hlad. Diety obvykle vyžadují omezení nebo striktní vynechání některých typů potravin, například sacharidů. Ne výjimečně tak pokusy o zhubnutí tímto způsobem končí jojo efektem a daleko horšími důsledky oproti původnímu stavu. Do budoucna si navíc podobně drastickými metodami zakládáte na zpomalený metabolismus. Zdravá dieta je jiná v tom, že je vyvážená.

Nejste si jisti, že zdravá dieta je přesně pro vás? Zastavte se osobně na našem odběrném místě Hotel Gregor Brno – Modřice. Rádi poradíme, přihlédneme k vašim stravovacím návykům a životnímu stylu.

Sami nám řeknete, zda chcete zhubnout nebo jen se začít správně stravovat

  • Máte zde možnost výběru ze čtyř programů menu
  • V krabičkách se zdravou dietou je energicky vyvážená strava (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře).
  • Připravujeme pro Vás stravu i na sobotu a neděli, víkendovou stravu přivezeme v pátek.
  • Odběr  můžete kdykoli přerušit, pozastavit nebo ukončit bez udání důvodu, nejste u nás vázáni žádnou dlouhodobou smlouvou.
  • Čerstvou stravu rozvážíme v odpoledních a večerních hodinách na Vámi určené místo
  • Na zkušební týden Vám za zvýhodněnou cenu přivezeme stravu, abyste si mohli ověřit pestrost a kvalitu. 
  • Přerušení odběru je možné jen písemně a to na e-mail: info@zdravadieta.net. Bez zpětného potvrzení je přerušení neplatné.

Zdravá dieta je tak vhodná primárně pro ty, kteří potřebují zhubnout a nemají potřebné znalosti a čas k tomu, aby nakupovali, vařili nebo počítali kalorie. Krabičky je možné naplánovat pro přímo hubnoucí fázi, případně pokračovat s jídelníčkem dlouhodobě a nechat si pokrmy připravit na vyšší příjem energie ve fázi udržovací.

Zdravá dieta je ušita přímo pro vás. Vhodný pokrm navrhuje nutriční terapeut individuálně dle potřeb každého klienta. Krabičky je možné si objednat domů, ale také do práce. Zdravá dieta je tak vhodná primárně pro ty, kteří potřebují zhubnout a nemají potřebné znalosti a čas k tomu, aby nakupovali, vařili nebo počítali kalorie. Všechna jídla jsou složena s potravin, která máte rádi. Pokud nejíte brokolici, určitě ji v menu nenajdete. Naším cílem není vaše trápení, ale kaloricky vyvážená a chutná strava.

 

 

You may also like...