Krabičková dieta vám ulehčí život

Dali jste si předsevzetí, že zhubnete a budete žít zdravě, ale nedaří se vám ho dodržet? Zkušenost mnoha lidí ukazuje, že sestavit si zdravý, kaloricky a nutričně dobře vyvážený jídelníček není jednoduché.  Dobrým způsobem, jak si zdravou a chutnou stravu při redukci nadbytečných kilogramů dopřát, je využití tzv. krabičkové diety. Pojďme se s tímto směrem stravování seznámit.

Krabičková dieta Brno, jak její název napovídá, je založena na systému přesně odvážených porcí jídla, které vám dodavatel stravy připraví do krabiček po jednotlivých porcích. Obvykle tak dostanete kompletní dávku jídel na jeden den – snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři. Dodavatel zodpovídá nejen za kvalitu jídla, ale i za nutriční vyváženost a kalorickou hodnotu. Máte tedy jistotu, že když se budete stravovat jen z dodaných porcí, přijímáte zdravou a přitom dietní stravu s přesně daným počtem kalorií.

Jak na zdravou dietu? Využijte služeb Krabičkové diety Brno

Odpadá vám tak starost o hledání vhodných receptů, shánění surovin i samotnou přípravu jídla. Odběrem krabičkové diety můžete nahradit návštěvu výživového specialisty a ušetřit tak čas i peníze. Je rovněž dobrým řešením, pokud jste pracovně vytížení, nebo nemáte čas a energii pro přípravu dvou typů jídel – jednoho pro vás, a druhého pro zbytek rodiny. Odpadá vám vážení jídla, složité počítání kalorií, vyplňování kalorických tabulek. Je to jednoduché, jednou denně v určenou dobu u vás zastaví kurýr a přiveze vám dávku potravy na další den.

Zdravá dieta dostupná v Brně a okolí

Krabičková dieta Brno je distributorem přesně tohoto typu stravování. Pokud bydlíte v Brně, nebo v blízkém okolí, a myšlenka využití krabičkové diety vás zaujala, je to ten pravý dodavatel pro vás. Pro přípravu jídel využívá jen čerstvých surovin z oblasti zdravé výživy. Kuchaři, kteří stravu připravují, mají dostatek zručnosti i zkušeností, aby dodané jídlo bylo pestré, zdravé a přitom chutné. Víme, že právě pestrost a skvělá chuť jsou důležité proto, abyste neměli s dodržením zdravé diety problém. Vyvážený poměr živin a dostatečná velikost porcí vám zajistí, že nebudete při redukci hmotnosti hladovět a jídlo si skutečně užijete. Polotovary ani jídlo bez chuti u nás nečekejte.

Vyberte si druh stravování na míru

Krabičková dieta Brno nabízí několik typů menu – můžete volit z celodenního menu, dopolední či odpolední varianty, nebo jen  oběda a večeře.

Rozvoz jídla tak lze přizpůsobit vašim potřebám: Dopolední menu je vhodné k zajištění stravy do kanceláře, odpolední varianta zase může ulehčit situaci rodičům, kteří se potřebují odpoledne věnovat rodině. Kombinaci oběda a večeře doporučujeme pro ty, kdo si zvládnou připravit nevařené jídlo k snídani a na svačiny, ale na vaření zdravé diety se zatím necítí. A celodenní stravování je pak pro všechny, kteří opravdu potřebují šetřit čas, anebo s dietou začínají a nejsou si jistí, jak na to.

Všechna strava nabízená Krabičkovou dietou Brno je připravována v hotelu Gregor v Brně Modřicích. Jestli vám nevyhovuje systém rozvozu (probíhá každý den mezi 17:30 a 21. hodinou), je možné si jídlo v Modřicích v našem hotelu vyzvednout osobně. A to buď s jednodenním předstihem, anebo v daný den dopoledne.

Strava dostupná s Krabičkovou dietou Brno je připravována výhradně za použití olivového oleje v parních konvektomatech, zachovává si tedy vysoké množství minerálů a vitamínů, je pestrá a chutná. Pokud dodržíte i ostatní zásady pro úspěšné hubnutí, je  dobrým krokem ke zdraví i štíhlé linii.

 

You may also like...