S krabičkovou dietou zvítězíte nad přebytečnými kily

Kdo chce skutečně trvale zhubnout, neměl by se spoléhat na nejrůznější módní zaručené diety. Potřeba je změnit trvale životní styl. To znamená i začít se stravovat úplně jinak, než jste byli dosud zvyklí. Usnadní vám to krabičková dieta. O co se jedná?

K čemu je krabičková dieta

Klíčovou filosofií krabičkové diety je skutečně účinné a zdravé hubnutí. Rozhodně neslibuje zázraky, hubnutí je založeno na jediném skutečně účinném mechanismu – omezení příjmu kalorií. V krabičkové dietě rozhodně nenajdete fastfood a přemíru sladkostí.

Krabičková dieta musí být současně navržena podle individuálních specifik. Jiný příjem kalorií bude vyžadovat aktivní žena, která potřebuje zhubnout pouze několik málo kilogramů a odlišná situace nastane u muže, který má sedavé zaměstnání a není zvyklý se hýbat.

Krabičková dieta současně nezastírá, že hubnutí není zcela bez práce. Od vás se bude vyžadovat určitá součinnost. Měli byste dodržovat pravidelnost ve stravování, dbát na pitný režim a omezit přísun alkoholu. Vhodná není ani nadměrná konzumace kávy.

V rámci krabičkové diety si můžete vybrat ze čtyř variant menu. Mimo klasické celodenní stravy si tak můžete objednat například pouze nutričně vyvážené dopolední menu na dobu, kdy jste v práci a nemáte možnost se například v jídelně najíst podle svého přání.

Proč vyzkoušet krabičkovou dietu

Krabičková dieta je ideální pro všechny, kteří jsou časově vytížení. Nemáte čas si sestavovat jídelníček, denně vymýšlet nutričně vyvážená a chuťově pestrá jídla? Nechte vše na odbornících, vše potřebné naleznete právě v krabičkách. Vy už se nemusíte starat o nic jiného.

Stačí si svou krabičkovou dietu vyzvednout. Pro zdravou dietu si můžete přijít sami a převzít si ji v prostorách hotelu Gregor Brno, případně si ji nechat kamkoli dovézt. Zavážení krabiček probíhá večer na následující den, případně také v odpoledních hodinách. Počítá se přirozeně i s dodávkou porcí na víkendy.

Každý pokrm je v rámci krabičkové diety dodáván se zachováním optimálních podmínek. To znamená, že je dodržena skladovatelnost při určené teplotě. Tyto podmínky byste měli respektovat a jídlo uložit do chladničky a rozhodně jej neuchovávat déle. Při přípravě je kladen maximální důraz na čerstvost jednotlivých potravin.

Krabičkovou dietu můžete držet tak dlouho, jak budete chtít a potřebovat. Ani ze zdravotního hlediska se nemusíte obávat jejího dlouhodobého dodržování. Jedná se o dostatečně pestrý jídelníček obsahující dostatek živin potřebných pro fungování organismu. Po dosažení požadované hmotnosti je vhodné nedržet původní dietu, ale mírně navýšit příjem energie. Pokud se rozhodnete celý program naopak přerušit, můžete tak učinit kdykoli, nejste nikterak vázání na odběr po určitou minimální dobu.

You may also like...