Astrologova středa 27.7.2022 – Terapeutická středa

Zažili jsme si v něčem nepříjemné úterý, které nás prostřednictvím nepříjemných a nezvyklých situací mohlo dotlačit k nestandartnímu jednání. V tom jsme mohli překročit hranice očekávaného. V Raku se sešla Luna s Venuší a Lilit.

Dnešní den bude volnější a trigon Merkuru ve Lvu s Chironem v Beranu nám pomůže napravit chyby, pošramocenou pověs i sebejistotu. V rámci času Lva samozřejmě během včerejšího dne především utrpěla sebejistota, se kterou jinak běžně obstojně přistupujeme ke komplikacím a problémům. Dnešek bude spojený s vysvětlením a pochopením.

Tak se dá říci, že můžeme zažívat citlivou komunikaci, jemnou práci s detaily, ať už faktickými nebo těmi týkajícími se našeho života a osudu.

Dnešek může být oddychem, ve čtvrtek se můžeme opět dostat do ohně palby, Merkur se spojí v nepříznivém kvadrátu s Uranem. Takže neodkládejme domluvy, dohody a hledání řešení, společné aktivity a zážitky, po kterých budeme chtít, aby byla příznivé a harmonické. Čtvrtek může přinést poruchy a komplikace, konflikty mezi očekáváními a skutečností, nespokojenost a ve finále touhu dělat své věci jinak. Druhá polovina středy už tak může být o neklidu, nejistotě a malé nervozitě. Samozřejmě bychom tomu neměli podléhat, jsme přece bytosti, jež mají zpravidla své jednání pod kontrolou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...