Astrologova sváteční sobota 26.12.2020 – Citlivě a opatrně

Soustředíme se na Lunu v Býku. Dovolí nám prožívat výrazněji city a emoce. Budeme si moci odpočinout, rozvolnit se. Ve druhém plánu se nás bude luna ptát Takhle si to přeješ, takto jsi spokojený, spokojená?

Ve druhé polovině dne se Luna v trigonu setká s Plutem a city tak budou intenzivnější. Nejspíš tu a tam přitlačíme, uděláme to, co bychom jindy neudělali a pod vlivem Merkuru v trigonu s Uranem řekneme to, co by nás jinak nenapadlo či bychom k tomu neměli odvahu.

V reálném světě se tolik neodvážíme, Mars se teprve odpojuje z kvadratury s Plutem a tak je třeba si vše ujasnit. Přece jen jsou živé zážitky z neúspěchů v minulosti a takové situace teď rozhodně prožívat opět nechceme.

Citlivý je stále ještě kvadrát Slunce – Chiron. Už se rozbíhá, el přesto našlapujeme v těch důležitých věcech velmi opatrně. Rozmýšlíme se a osaháváme si terén. Tam, kde jsme už něco spustili, neumíme dobře vyhodnotit zpětné vazby a to nás mate.

Dnešní aspekty co se týče nových věcí jsou zdrženlivé. Pokud jde o známé situace a rozběhlé procesy, můžeme toho mnoho zažít. Něco bude naprosto skvělé, ale něco se také nemusí líbit. Osud nám ukazuje na to, že nelze se zúčastnit a vybírat si ze situací, do kterých jsme vlezli, jen hrozinky z koláče.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...