Astrologova sváteční středa 17.11.2021 – Plány

Pomalu se blíží býčí úplněk, kt. rozhodne o tom, jak budeme žít dál. Jaké hodnoty budeme vyznávat, ze které pozice budeme řešit každodenní situace a co budeme uznávat. Velmi důležitého že se budou formovat kvalitativní postoje k sobě, světu a procesech na něm probíhajících. Úplněk nastalé ještě dnes nečeká a tak se můžeme soustředit na menší úkoly.

Luna v Býku v konjunkci s Uranem a trigonu na Venuší jistě přinesou nezapomenutelné zážitky. Dovolíme si (a nebo nám bude umožněno) udělat něco zvláštního, něco extra co běžně neděláme. Možná tady bude i výhybka k jiné budoucnosti. Není všechno jednoduché a tak kvadrát se Saturnem ve Vodnáři indikuje, že v hlavní roli bude odvaha a vynalézavost. Na společenské rovině se vyostřuje procesy všude tam, kde nebude chuť naslouchat a hledat společná pravidla. Konstelace ukazují rovněž ba to, že nadšení a inspiraci nepůjde sdílet tam, kde existují skryté i otevřené konflikty jakožto i bariéry.

Sextil Slunce – Pluto bude tentokrát příznivý a posílí většinu procesů, v nichž víme, o co jde, ve kterých se orientujeme a kde máme potřebu něco do hloubky změnit. Aspekt bude mít tu moc projevit to, co je skryté a dat najevo nejasné věci a zjednodušit zašmodrchané záležitosti.

Opozice Mars – Uran ukazuje na zásadní činy, kterými se můžeme oddělit od minulosti. Ovšem ne vždy jsou akce pod kontrolou a navíc Uran ukazuje na velkou nevyzpytatelnost a nepředvídatelnost v tom, co se bude dít. Vyšším úkolem dne (a nejspíš i následujících dnů) bude dát do souladu mysl a realizaci, to čím žijeme a to, k čemu směřujeme a v co věříme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...