Astrologovo pondělí 27.7.2020 – Napětí

Dneska vrcholí jiskřivý kvadrát mezi Merkurem v Raku a Marsem v Beranu. Je sice přímým pokračováním událostí z počátku měsíce, kdy se tento aspekt objevil poprvé, nicméně dává šanci řešit tehdejší konflikty a od nich se táhnoucí napětí jiným způsobem. Zpravidla tím příjemnějším a řekněme, že vyspělejším. Tedy to platí pro ty, co zvládli v mezičase reflexi a sebereflexi.

V nových situacích stále přicházejí ovšem konflikty nitra, plánů, předpokladů a dosavadních zkušeností s nově nastavenou realitou. Výsledek lze chápat jako nespravedlnost, křivdu a ústrk nebo také jako možnost změnit dosavadní nastavení našeho života i když trochu razantním způsobem. Ale co je lepší, mrtvolný klid zahnívající hladiny reality nebo bystře proudící řeka vysilující se na kamení nových úskalí příležitostí?

Je potřeba umět pochopit nové energie, které si někdy hodně drsně berou slovo. Nemusíme je přijmout, měli bychom však jimi reprezentovanou realitu přijmout. Třeba za nějaký čas to zrovna zase budeme my, kdo tahá pilku.

Existující napětí ještě vyrýváním a podrýváním prohlubuje Luna ve Štíru. Tentokrát je v kvadratuře se Sluncem ve Lvu, je první čtvrtka a my jsme konfrontováni s vlastními činy, s jejich účinností a účinky, případně neúčinky. Je to třeba zvládnout a ustát k tomu, abychom mohli dále. Pěkná budoucnost tu stále je, byť k nám Štěstěna neukazuje zrovna svoji přívětivou tvář.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...