Astrologovo úterý 20.2.2024 – Test citlivosti

Zajímavá konstelace: Luna v Raku, tedy silná a vládnoucí v příznivém sextilu s Lilit a nepříznivé kvadratuře k Chironu se severním uzlem v Beranu. Chiron a uzel se k sobě blíží, na začátku března spolu budou v přesné konjunkci, zatím jsou od sebe docela daleko, stupeň a půl.

Dnešek vyzkouší naše reakce. Bude potřeba se aktivně a trochu i nekompromisně zabývat problémy, které se nahromadily a současně postupovat nanejvýš citlivě. Mnoho lidí se kontroluje a dost lidí si všímá více než je zdrávo akcí a reakci. Tančeme tedy ladně a jistě, ale i citlivě našlapujme a buďme o půlkrok vstřícnější. Možná vytvoříme dobré situace, třeba i najdeme nové přátele nebo spojence. Hrubost se ovšem bude dít, ale nebude se vyplácet.

Pomalu se bude ztrácet výhoda trigonu Slunce a Luny tam, kde se chceme naladit, znovu setkat. Může fungovat ještě tam, kde je znát společný záměr.

Luna pak už cestuje do odpoledního sextilu s Uranem (okolo půl šesté) a tam už na city takové, jaké bychom chtěli zažívat, bude příliš rušno. Objeví se stres, rychlost a tlak na vyřešení záležitostí spojených s praktickými otázkami. Pozitivem může být i to, že se něco vyřeší nečekaně samo 🙂 a že se dostaví nejspíš příjemná překvapení.

Vlastně to může být jeden z předjarních dnů, kdy přesně nevíme, co se bude dít i když máme v rukou plány a rozpisy; hodně bude záležet na naší schopnosti si věřit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...