Astrologovo úterý 28.6.2022 – Správné otázky

Den před račím novem houstne vnitřní nálada. Častěji než obvykle jsme konfrontováni s vlastními pocity a náladami a rovněž tak i s emocemi lidi okolo. Ne vždy umíme ideálně ideálně zareagovat a tak nálada houstne.

Račí novoluní najdeme zítra v kvadratuře s Jupiterem a volnější konjunkcí s Lilit. Víc si o zajímavých situacích, kt. mohou vznikat, povíme zítra. Už dnes je ale znát to, že nepůjde o procházku růžovým sadem. Dnešek vnímejme jako úvod do událostí. Ty budou spojovány stále častěji s minulostí, historií a vzpomínkami. Něco si uvědomíme z úplně jiného úhlu pohledu, leccos nám i dojde tam, kde byla jen myšlenková poušť. Do jedné odpoledne bude Luna ještě v Blížencích a sice pod tlakem, ale přece budou příležitosti si promyslet následující kroky dřív než nás pohltí emoční příkrov.

Ještě bych rád upozornil na jeden aspekt. Nabíhá nám nenápadně sextil Venuše v Blížencích s Jupiterem v Beranu. Že se spojují dva dobrodějové, to je jisté. Kterak ale zafungují? Nemusí to vždy být úplně příjemné. Planety budou podporovat otevřenou komunikaci, jasné myšlení, zkoumání podrobností a naději v tom, že se dá vše vyřešit. Někde se věci mohou zvrtnout, pokud budeme neopatrně nekonkrétní, sebejistý nebo příliš otevření. Ale většinově bychom mohli nalézt řadu odpovědí a také nejspíš položíme konečně ty správné otázky či se k nim ve finále dopracujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...