Astrologův čtvrtek 30.7.2020 – Rozvoj

Rychlost dění, spád událostí, rozvíjení se procesů na jedné straně. Přemýšlení, hledání, diskuse na téma jak to všechno bude dál, čeho se držet, jak plánovat, kam se směrovat a také čemu věřit na druhé straně.

Obě tendence spojené dohromady vytvoří konflikty vnější i vnitřní. Ty nás buď velmi rychle přenesou do nových podmínek fungování, vytvoří novou cestu nebo nás mohou zavést do situací, ve kterých se velmi zásadně zamyslíme nad tím, co v životě děláme a kam se v nejbližších měsících chceme dostat. třetí možností je to, že nebudeme budoucnost moc řešit. To také nevadí, ale za předpokladu, že máme ve všem jasno.
Aspekty velmi přejí uvolněnosti a pohodě v běžném každodenním chování a tak se určitě povede zvládnout a vyřešit takovou tu běžnou každodenní operativu. Určitě nás bude zajímat to nové, co se nabízí a přitahovat vše, co by nás mohlo bavit. Takže aspekty nás nasměrují jak do hloubky, tak do povrchnosti. Ale v obou případech by mělo přijít pocitové ulehčení.

A kdo za to může? Ohnivý trigon Mars – Slunce – Luna, ti se projeví zmiňovanou aktivitou. Na ta hlubší řešení ukáže opozice Merkuru s Jupiterem a kvadratura Marse také s tím Jupiterem. Ať tak nebo tak přejme si jasný a světlý den, ve kterém se bude dařit všemu, co směřuje dopředu a k rozvoji!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...