B&B Hotel v Praze a Budapešti změnil majitele

Hotelový tým společnosti Cushman & Wakefield asistoval společnosti B&B Hotels při prodeji portfolia dvou hotelů. Novým majitelem je Primonial REIM, přední francouzská nezávislá skupina zabývající se správou nemovitostí. 

Transakce zahrnovala dvě nemovitosti: Hotel B&B Prague o 160 pokojích, jenž se nachází v pražském Karlíně, jedné z aktuálně nejprogresivnějších lokalit světa, a hotel B&B Budapešť, původně kancelářský objekt nyní přebudovávaný na první hotel této značky v Budapešti, který po dokončení během letošního léta nabídne 214 pokojů. Transakce má formu prodeje a zpětného pronájmu společností B&B Hotels. Ta za nového majitele zvolila francouzskou skupinu Primonial REIM a uzavřela s ní dlouhodobou nájemní smlouvu. Hotelový tým společnosti Cushman & Wakefield exkluzivně poskytl B&B Hotels transakční poradenské služby včetně přípravy struktury transakce až do jejího úspěšného uzavření.

Magsud Rahmanov, vedoucí hotelových transakcí v regionu CEE a SEE, Cushman & Wakefield: „Hotelové transakce zahrnující nájemní smlouvou jsou stále preferované, zvláště nabízí-li nájemce se silným závazkem dlouhodobou smlouvu. Reputace a pozice B&B Hotels na evropském trhu hotelů kategorie „economy“ spolu s jejich strategií nabízet co nejudržitelnější nájemní podmínky – to vše bylo bezpochyby klíčové pro to, aby se transakce odehrála i za podmínek, jež na trhu aktuálně panují.“

Foto: B&B Hotel in Prague

You may also like...