Emirates nasazuje svůj vlajkový letoun A380 na linku do Tokia na letiště Narita

Letecká společnost Emirates navyšuje kapacitu na lince Tokio Narita-Dubaj nasazením své vlajkové lodi A380, a to od 15. listopadu, kdy Japonsko ruší denní limit příletů a rovněž testování na COVID-19 a protokoly o samoizolaci pro příchozí cestující. Poté, co japonská vláda minulý měsíc oznámila uvolnění vstupních omezení, zaznamenala společnost Emirates nárůst rezervací na lety do vstupních bran této země Tokia Narita a Ósaky.

Let EK318 společnosti Emirates z Dubaje odlétá ve 2:55 hodin a do Tokia Narita přiletí v 17:20 hodin. Zpáteční let EK319 z Tokia Narita odlétá ve 22:30 hodin a do Dubaje přiletí následující den v 5:30 hodin. Všechny časy jsou místní.

Opětovné nasazení letounu Emirates A380 na linku do Tokia Narita také podtrhuje dlouhodobý závazek letecké společnosti vůči japonskému cestovnímu ruchu. Poskytnutím větší kapacity chce aerolinka uspokojit poptávku po cestování do Japonska a zároveň nabídnout cestujícím možnost větší volby a flexibility, jakožto doplnění ke každodenní lince do Ósaky EK316/317 operovanou letounem Boeing 777. 

V letošním roce společnost Emirates slaví dvě desetiletí úspěšného provozu na mezinárodním letišti Kansai v Ósace. Emirates byla první leteckou společností, která v roce 2002 navázala letecké spojení mezi Japonskem a Spojenými arabskými emiráty a ostatními zeměmi Perského zálivu. Navzdory problémům spojeným s pandemií letecká společnost přepravovala nezbytný letecký náklad mezi Japonskem a dalšími světovými trhy, což také pomohlo udržet obchodní spojení, které bylo v bezprecedentní době potřebné.  

Turisté z více než 60 zemí mohou nyní cestovat do Japonska bez víz a bez průvodce. Cestující si však stále musí zkontrolovat vstupní podmínky. Letenky lze rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Oblíbený letoun Emirates A380 nabízí 14 soukromých apartmá ve First Class a 76 sedadel s možností flexibilního polohování v Business Class. Zákazníci cestující do Tokia Narita a zpět se mohou těšit na prostorné a pohodlné kabiny, prémiové produkty, které cestujícím nabízejí ty nejlepší zážitky v oblacích, jako je palubní salonek, apartmá či sprchové lázně First Class a oceňovaný palubní zábavní systém ice s více než 5 000 kanály zábavy. Letecká společnost postupně zrychluje nasazování svých vlajkových lodí A380 v souladu s rostoucí poptávkou po letecké dopravě. V současné době je letoun A380 nasazen do více než 30 světových destinací a další trasy budou oznámeny v blízké budoucnosti.

You may also like...